Seni Kalbime Sakladım 7.Bölüm Final Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Seni Kalbime Sakladım 7.Bölüm Final Fragmanı ile TRT 1 ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Seni Kalbime Sakladım dizisinin yeni kısmı Perşembe akşamı saat 20:00’da TRT 1’de!

Başrollerinde Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Seni Kalbime Sakladım bu hafta yayınlanacak mı?

Seni Kalbime Sakladım 7.Bölüm Final Fragmanı

Seni Kalbime Sakladım dizisinin 7. bölüm özeti oku TRT 1. Seni Kalbime Sakladım dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Türkan’ın şirkete gelişi, iki ailenin tanışıp kaynaşması için verilen bir yiyecek sözüyle sonuçlanır. Türkan, Gören Ailesi’ni kendi evinde ağırlamak için hummalı bir hazırlığa adım atar. Oyunlarının açığa çıkacağını düşünen Zeynep ve Civanmert, artık birbirlerini göremeyecekleri için üzgündür. Öteki taraftan Zeynep’i geri kazanmak isteyen Mete sürpriz biriyle antak kalma yapar. Civanmert’i açıkça isteyen Müge ise yapmış olduğu bir hamleyle Zeynep dâhil herkesi büyük bir krizin içine sokar…

Seni Kalbime Sakladım Dizi Mevzusu

İdareten. İki değişik yaşam, iki ayrı dünya… Zeynep ve Civanmert, kaderlerindeki aşktan kaçabilecekler mi? Bu yaz TRT ekranlarında yayınlanacak olan iddialı yapımın yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez otururken senaristliğini Burcu Yılmaz ile Pınar Kaya kaleme alıyor. Sevda Erginci ile Ekin Mert Daymaz’ın başrol oynadığı projenin ikinci ana hanım karakteri Akyıldız oldu. İki başarıya ulaşmış oyuncu El Kızı dizisinden sonrasında ikinci kez aynı dizide buluştu. Dizinin genel hikayesi en kısa sürede bu sayfada olacak.

Bu yaz sezonuna damgasını vuracak olan “Seni Kalbime Sakladım” dizisinde; aile şirketini yöneten akıllı, becerikli ve güzeller güzeli Zeynep ile “yekparmak vale” olarak ün salmış, naif fakat mert mahalle delikanlısı Civan Mert’in aşkını ekrana taşıyacak. Zeynep ve Civan Mert’in tasarı aşk hikâyesi zaman içinde karşı konulamaz bir sevda masalına dönüşecek, seyirci de bu öykünün sıkı takip edeni olacak.

, Derhal izle

Leave A Reply