Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde – Star TV, 23 Kasım 2022 Çarşamba 13:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Serap Paköz ile Gerçeğin Ardında, 23 Kasım 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Serap Paköz ile Gerçeğin Ardında programını saat 13:00’te Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Yaşanmış hikayeleri mevzu alan Gerçeğin Ardında, faili bilinmeyen dosyaların karanlık yüzünü aydınlatıyor. Olayların arkasındaki sır perdesi aralanıyor, bilinmeyenler gün yüzüne çıkıyor. Kayıpların bulunmuş olduğu, ayrı kalanların kavuştuğu ve cinayetlerin ardındaki sır perdelerinin de açığa çıkmış olduğu Gerçeğin Ardında, izleyenleri derinden etkilemeye devam ediyor.

Serap Paköz’ün sunmuş olduğu programda; uzman görüşleriyle Adli Tıp Uzmanı Taner Itimat ve Avukat Hasan Kocabey de katkı sağlıyor.

Bu yaşam programı canlı olarak yayınlanacaktır ve “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Serap Paköz ile Gerçeğin Ardında, Yıldız TV’de gösterilen ve 23 Kasım 2022 Çarşamba günü saat 10:00’da süregelen Sabahın Sultanı Seda Sayan adlı programdan sonrasında saat 13:00’te başlamış olacak.

Serap Paköz ile Gerçeğin Ardında programının yayını, 16:00’da gösterilen Toprak ile Fidan adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply