Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde – Star TV, 4 Ekim 2022 Salı 13:00

0

Bu makalemizde s2022re Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Serap Paköz ile Gerçeğin Ardında – Yıldız TV, 4 Ekim 2022 Salı 13:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı 2022..?,

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Serap Paköz ile Gerçeğin Ardında, 4 Ekim 2022 Salı günü ekrana geliyor. Serap Paköz ile Gerçeğin Ardında programını saat 13:00’te Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Star TV kanalının gösterim platformları üstünden 2022nilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Yaşanmış hikayeleri mevzu alan Gerçeğin Ardında, faili bilinmeyen dosyaların karanlık yüzünü aydınlatıyor. Olayların arkasındaki sır perdesi aralanıyor, bilinmeyenler gün yüzüne çıkıyor. Kayıpların bulunmuş olduğu, ayrı kalanların kavuştuğu ve cinayetlerin ardındaki sır perdelerinin de açığa çıkmış olduğu Gerçeğin Ardında, 2022yenleri derinden etkilemeye devam ediyor.

Serap Paköz’ün sunmuş olduğu programda; uzman görüşleriyle Adli Tıp Uzmanı Taner Itimat ve Avukat Hasan Kocabey de katkı sağlıyor.

Bu yaşam programı canlı olarak yayınlanacaktır.

Serap Paköz ile Gerçeğin Ardında, Yıldız TV’de gösterilen ve 4 Ekim 2022 Salı günü saat 10:00’da başlamış olan Sabahın Sultanı Seda Sayan isminde programdan sonrasında saat 13:00’te başlamış olacak.

Serap Paköz ile Gerçeğin Ardında programının yayını, 16:00’da gösterilen Kiralık Aşk isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply