Seversin 12.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Seversin 12.Bölüm Fragmanı ile KANAL D ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Seversin dizisinin yeni kısmı 17 Ağustos Çarşamba akşamı 20:00’da KANAL D’de!

Başrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Seversin bu hafta yayınlanacak mı?

Seversin 12.Bölüm Fragmanı

Seversin dizisinin 12. bölüm özeti oku KANAL D. Seversin dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Nazlı’nın “Asya benim hayatımı çaldı” açıklaması gündeme bomba şeklinde düşer. Asya yaşamını ve ailesini alt üst eden bu kaotik ortamdan kendi yaşamına dönmeye karar verir ve işi bırakır. Başta Bahri olmak suretiyle hepimiz onu vazgeçirmek için uğraşırken en yürekli hamle Tolga’dan gelecektir. Çalmış olduğu mağazaya geri dönen Asya’nın yanında ise giren Tolga, Asya’yı diziye geri dönmeye ikna etmek mevzusunda kararlıdır. Nazlı ise yoğun medya ilgisinden memnun, hayatında yeni bir dönem başlattığından eminken, işlerin o denli da istediği şeklinde yürümeyeceğini kısa sürede anlamış olur. Tolga’nın çabaları ve Nazlı tarafındaki gelişmeler Asya’yı Aşk Girdabı’na geri döndürür. Sadece Asya ile ilgili sürpriz bir gelişme Tolga’yı köşeye sıkıştıracaktır.

Seversin Dizi Mevzusu

Kanal D İç Yapımlar tarafınca özenle hazırlanan ve yaz sezonuna damga vurması beklenen diziyi Sulh Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alırken yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturuyor. İddialı yapımda oyuncu bir genç ile oyuncu olmaya çalışan bir genç kızın hikayesi Kanal D ekranlarında yerini alacak. Dizinin oyuncu kadrosunda İlayda Alişan ve Burak Yörük’e Nergis Kumbasar, Halil İbrahim Kurum, Zeynep Kankonde, Ozan Dağgez, Ceren Taşçı, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Atakan Yılmaz, Hazal Benli, Ceren Yıldırım, Yağmur Gurur, Elif Hovarda ve Nihayet Şahin şeklinde adlar birlikte rol alıyor.

Seversin dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata şeklinde yerlerinde çekilen Seversin dizisinde renkli görüntüler oluştu. Yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli’nin oturmuş olduğu, senaristliğini Sulh Erdoğan ve İlker Arslan’ın yazıya döktüğü Kanal D’nin yeni dizisi Seversin, seyirciler tarafınca merakla umut ediliyor. Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği ve yaz sezonunda seyirci karşısına çıkacak olan Seversin dizisinin mevzusu ve oyuncu ekibi merak ediliyor. Ikimiz de bu kapsamda Seversin dizisi mevzusu nedir? Seversin oyuncu kadrosunda kimler var? sorularının yanıtına haberimizde yer verdik. Serdar Gözelekli’nin yönettiği dizinin senaristliğini Sulh Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alıyor. Dizi, genç kızların duygusal prensi, oyuncu Tolga Tuna ve Asya’nın aşk öyküsünü beyazcama taşıyacak. 

, Derhal izle

Leave A Reply