Seversin 13.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Seversin 13.Bölüm Fragmanı ile KANAL D vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Seversin dizisinin yeni kısmı 24 Ağustos Çarşamba akşamı 20:00’da KANAL D’de!

Başrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Seversin bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Seversin 13.Bölüm Fragmanı

Seversin dizisinin 13. bölüm özeti oku KANAL D. Seversin dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Asya, Tolga’nın aşk duyuruıyla şoke olmuştur. Kalbi bu açıklfakatyı kucak açarak karşılaşa da aklı onu durdurmaktadır. Asya Tolga’yla açık mevzuşur, onun hislerinde samimi olduğundan güvenılirdir fakat bu ne kadar sürecektir. Tolga Tuna’nın deli gönlü bu aşkı ne kadar taşıyabilecektir. Asya’nın, Tolga Tuna’nın “kalbi kırılmışlar” sıralfakatsıne eklenmeye niyeti yoktur. Tolga, Asya’nın fikkalıtsalne hak verir; o da kendisinin bilincindedır. Tolga aşkını kanıtlfakat yazcaınsallmek için harpım etmeye karar verir. Karşısına çıkacak en büyük engel kendisi olacaktır. Aşık Tolga, yıllerın pekiştirdiği onca alışkanlığını değiştirip, içindeki Tolga Tuna’yı saf dışı ederek Asya’ya kendini kanıtlfakat yazcaınsallecek midir?

Seversin Dizi Mevzusu

Kanal D İç Yapımlar tarafınca itinale hazcaırlanan ve yazca sfaizuna damga vurması beklenen diziyi Sulh Ertabiatn ve İlker Arslan kevrene alırken yönetmen koltuğunda Serdar Ghususiekli oturuyor. İddialı yapımda oyuncu bir genç ile oyuncu olmaya çalışan bir genç kızın öyküsi Kanal D vizyonunda yerini alacak. Dizinin oyuncu ekibinda İlayda Alişan ve Burak Yörük’e Nergis Kumbasar, Halil İbrahim Kurum, Zeynep Kankonde, Ozan Dağgez, Ceren Taşçı, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Atakan Yılmazca, Hazcaal Benli, Ceren Yıldırım, Yağmur Gurur, Elif Hovarda ve Nihayet Şahin şeklinde adlar beraber rol alıyor.

Seversin dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata şeklinde bölgelerinde çekilen Seversin dizisinde renkli görüntüler oluştu. Yönetmen koltuğunda Serdar Ghususiekli’nin oturmuş olduğu, senaristliğini Sulh Ertabiatn ve İlker Arslan’ın yazcaıya döktüğü Kanal D’nin yeni dizisi Seversin, seyirciler tarafınca merakla planlanıyor. Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği ve yazca sfaizunda seyirci karşısına çıkacak olan Seversin dizisinin mevzusu ve oyuncu ekibi merak ediliyor. Ikimiz de bu kapsamda Seversin dizisi mevzusu nedir? Seversin oyuncu ekibinda kimler var? suallarının yanıtına haberimizde yer verdik. Serdar Ghususiekli’nin yönetmiş olduğu dizinin senaristliğini Sulh Ertabiatn ve İlker Arslan kevrene alıyor. Dizi, genç kızların duygusal prensi, oyuncu Tolga Tuna ve Asya’nın aşk öyküsünü beyazcacfakat taşıyacak. 

Leave A Reply