Seversin 13.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! Seversin Gelecek Hafta!

0

Seversin 13.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! Seversin Gelecek Hafta!…Kanal D’de şovlen Seversin yeni bölümleriyle seyircilerle byüceşuyor. ”Seversin” dizisi keyifli bölümleriyle İzleyicileri ekran başına kilitleyecek. ”Seversin” keyifli bölümleriyle her hafta çarşamba saat 20.00’de Kanal D’de…

Seversin 13.Bölüm Yeni Bölüm Fragman gösteryazcaımnır gösteryazcaımnmazca sayfamızda yer alacaktır…

Asya, oyuncu olmak isteyen ablası Nazcalı ile meşhur adam oyuncu Tolga Tuna’nın dizi çekimini seyretmeye gider. Tolga Tuna kendisiyle selfie çektirmek isteyen Nazcalı’ya birazcacık kaba davranınca Asya Tolga’ya haddini bildirir. Tolga dizisinin gösterimdan kaldırılmasıyla maddi olarak yara yuvarlanmanın eşiğindeyken menajeri Nesrin yardımıyla meşhur yapımcı Bahri’nin yeni dizisinde rol alma şansı byücer. Sadece başrol için aslabir hanımefendi oyuncu Tolga ile emek harcfakatk istememektedir.

Bahri Tolga’dan caymak suretiyleyken imdada gene Nesrin yetişir ve hanım başrol oyuncusu için her insana açık bir seçme yapılmışsını teklif eder. Asya’nın ablası Nazcalı oyuncu seçmelerini duyunca katılmaya karar verir. Nazcalı; aşırı talepli, potansiyeli olan bir oyuncudur yalnız bir ekip rastlantı sonucu Tolga’nın partneri olmak Asya’ya kısmet olacaktır. Asya ansızın kendini asla de meraklısı olmadığı bir duygusal komedi dizisinin başgörevinü canlçağrıştıran byücerken, genç kızların sevgilisi Tolga da Asya’yı hafifçee almanın karşılıkini ağır ödeyecektir.

Leave A Reply