Seversin 16.Bölüm 14 Eylül Çarşamba Kanal D İzle!

0

Seversin 16.Bölüm 14 Eylül Çarşamba Kanal D İzle!….Kanal D’de gosterilen Seversin yeni bölümleriyle seyircilerle byüceşuyor. ”Seversin” dizisi keyifli bölümleriyle İzleyicileri ekran başına kilitleyecek. ”Seversin” keyifli bölümleriyle her hafta çarşamba saat 20.00’de Kanal D’de…

Tolga, Asya ile olan ilişkisini toparlfakatk istemektedir. Deniz kenarında içindeki duygularını döker. Asya da, Tolga’nın bu yaklaşımına pozitif cevap verir. Bu sırada Asya, tedirgin eden birisini görür. Bu şahıs Selin’in, Tolga’ya söylediğı vakayla mı ilgili?

Asya’dan Tolga’yı yıkan itiraf! 

Asya, oyuncu olmak isteyen ablası Nazcalı ile meşhur adam oyuncu Tolga Tuna’nın dizi çekimini seyretmeye gider. Tolga Tuna kendisiyle selfie çektirmek isteyen Nazcalı’ya birazcacık kaba davranınca Asya Tolga’ya haddini bildirir. Tolga dizisinin gösterimdan kaldırılmasıyla maddi olarak yara yuvarlanmanın eşiğindeyken menajeri Nesrin yardımıyla meşhur yapımcı Bahri’nin yeni dizisinde rol alma şansı byücer. Sadece başrol için aslabir karı oyuncu Tolga ile emek vermek istememektedir.

Asya, çekinceli antak kalmayı imzaladı! 

Leave A Reply