Seversin 16.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Seversin 16.Bölüm Fragmanı ile KANAL D vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Seversin dizisinin yeni kısmı 14 Eylül Çarşamba akşamı 20:00’da KANAL D’de!

Başrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Seversin bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Seversin 16.Bölüm Fragmanı

Seversin dizisinin 16. bölüm özeti oku KANAL D. Seversin dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Sonu düşünmeden söylekinen aşk yalanı Tolga’nın da Asya’nın da başını derde sokarak aşk yasağına dönüşür. Tolga’nın diziyi bırakması özetlemek gerekirse sıra işlerinin de teker teker iptal olmasıyla zor günler geçirmeye adım atar. Bu zor süre içinderda yanında olması gereksinim duyulan Asya mesafeli hareket etmek zorunda kalıncaca, Tolga iyice bunalıma girer. Asya’nın Tolga’yı düşünerek uzak durması ikilinin arasını açmaya adım atar. Bu durum bazcaılarını de mutlu eder. Her insana rağmen tüm gözlerden uzak fakat bir o denli da ortada byüceşan ikiliyi bu kere Asya’nın saklamış olduğu ufak sırrın ortaya çıkması koparır. Asya durumu düzeltmek ve Tolga’yı mutlu etmek isterken ne kadar büyük bir risk almış olduğundan habersizdir.

Seversin Dizi Mevzusu

Kanal D İç Yapımlar tarafınca itinale hazcaırlanan ve yazca sfaizuna damga vurması beklenen diziyi Sulh Ertabiatn ve İlker Arslan kevrene alırken yönetmen koltuğunda Serdar Ghususiekli oturuyor. İddialı yapımda oyuncu bir genç ile oyuncu olmaya çalışan bir genç kızın öyküsi Kanal D vizyonunda yerini alacak. Dizinin oyuncu ekibinda İlayda Alişan ve Burak Yörük’e Nergis Kumbasar, Halil İbrahim Kurum, Zeynep Kankonde, Ozan Dağgez, Ceren Taşçı, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Atakan Yılmazca, Hazcaal Benli, Ceren Yıldırım, Yağmur Gurur, Elif Hovarda ve Nihayet Şahin benzer halde adlar beraber rol alıyor.

Seversin dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata benzer halde bölgelerinde çekilen Seversin dizisinde renkli görüntüler oluştu. Yönetmen koltuğunda Serdar Ghususiekli’nin oturmuş olduğu, senaristliğini Sulh Ertabiatn ve İlker Arslan’ın değindirbilimselş olduğu Kanal D’nin yeni dizisi Seversin, seyirciler tarafınca merakla planlanıyor. Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği ve yazca sfaizunda seyirci karşısına çıkacak olan Seversin dizisinin mevzusu ve oyuncu ekibi merak ediliyor. Ikimiz de bu kapsamda Seversin dizisi mevzusu nedir? Seversin oyuncu ekibinda kimler var? suallarının yanıtına haberimizde yer verdik. Serdar Ghususiekli’nin yönetmiş olduğu dizinin senaristliğini Sulh Ertabiatn ve İlker Arslan kevrene alıyor. Dizi, genç kızların duygusal prensi, oyuncu Tolga Tuna ve Asya’nın aşk öyküsünü beyazcacfakat taşıyacak. 

Leave A Reply