Seversin 17.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Seversin 17.Bölüm 2.Fragmanı ile KANAL D vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Seversin dizisinin yeni kısmı 19 Eylül Pazcaartesi akşamı 20:00’da KANAL D’de!

Başrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Seversin bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Seversin 17.Bölüm 2.Fragmanı

Seversin dizisinin 17. bölüm özeti oku KANAL D. Seversin dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Tolga’nın öğrendiği gerçek, yaşamının alt üst olmasına sebep olur. Asya ürküle yıllerın sırrını degizyazcaı etmiş ve tüm tepkileri üzerine çekmiştir. Tolga bu gerçekle düşmüş olduğu boşluktan çıkmak için çabaladıkça daha da dibe batar. Tolga’nın kendine olan güvenı kırılmıştır. Suzan’a, Kudret’e ve hatta Asya’ya olan öfkesi onu iyice depresif bir duyguya sokar. Bu haliyle hepimizi kırıp dökerken Asya da bundan nasibini alır. Tolga’yı dipten çıkaran şahıs Hakan olur. Bundan dolayı o Tolga Tuna’nın yolcyüceğunu başlangıcından beri bilen ve ona omuz veren kişidir. Tolga her şeyi sıfırlayıp tekrardan çıkacağı seyahattan ilkin hesapları kapatmak ister. Bunu yaparken kendince babası Kudret’ten intikam da alacaktır. Fakat sonu düşünülmeden atılan adımlar ve Tolga’nın dipteki halinden yararlanarak uzatılan dost eller Tolga’yı Asya’yla koparma noktasına getirir. İkili içindeki sualnlı imtihan aslolan şimdi başlıyordur…

Seversin Dizi Mevzusu

Kanal D İç Yapımlar tarafınca itinale hazcaırlanan ve yazca sfaizuna damga vurması beklenen diziyi Sulh Ertabiatn ve İlker Arslan kevrene alırken yönetmen koltuğunda Serdar Ghususiekli oturuyor. İddialı yapımda oyuncu bir genç ile oyuncu olmaya çalışan bir genç kızın öyküsi Kanal D vizyonunda yerini alacak. Dizinin oyuncu ekibinda İlayda Alişan ve Burak Yörük’e Nergis Kumbasar, Halil İbrahim Kurum, Zeynep Kankonde, Ozan Dağgez, Ceren Taşçı, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Atakan Yılmazca, Hazcaal Benli, Ceren Yıldırım, Yağmur Gurur, Elif Hovarda ve Nihayet Şahin şeklinde adlar beraber rol alıyor.

Seversin dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un Beşiktaş ve Galata şeklinde bölgelerinde çekilen Seversin dizisinde renkli görüntüler oluştu. Yönetmen koltuğunda Serdar Ghususiekli’nin oturmuş olduğu, senaristliğini Sulh Ertabiatn ve İlker Arslan’ın değindirbilimselş olduğu Kanal D’nin yeni dizisi Seversin, seyirciler tarafınca merakla planlanıyor. Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği ve yazca sfaizunda seyirci karşısına çıkacak olan Seversin dizisinin mevzusu ve oyuncu ekibi merak ediliyor. Ikimiz de bu kapsamda Seversin dizisi mevzusu nedir? Seversin oyuncu ekibinda kimler var? suallarının yanıtına haberimizde yer verdik. Serdar Ghususiekli’nin yönetmiş olduğu dizinin senaristliğini Sulh Ertabiatn ve İlker Arslan kevrene alıyor. Dizi, genç kızların duygusal prensi, oyuncu Tolga Tuna ve Asya’nın aşk öyküsünü beyazcacfakat taşıyacak. 

Leave A Reply