Seversin 17.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Seversin 17.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Seversin 17.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle Tek Part Full İzle benzer şekilde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Seversin 17.Bölüm Fragmanı hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. KANAL D vizyonunda büyük coşkula izlenen Seversin dizisinin yeni kısmı 19 Eylül Pazcaartesi akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Seversin bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Seversin 17.Bölüm Fragmanı

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

Yeni Bölüm Özeti

Asya’nın attığı imza Tolga’nın tüm yaşamını etkileyecektir. Asya, Tolga’nın haberi olmadan sözleşmeyi feshetmek için çabalarken Tolga’nın en mutlu anında bu sözleşme haberi magazcaine düşer. Vaka Tolga ve Asya’nın yaşamını kökünden sarsacak kadar büyüktür. Asya, bir taraftan Tolga etkilenmesin diye bu sözleşmeyi ne için yapmış olduğunı gizlerken diğeri taraftan Kudret’in kendisini kçağrıştırdığını düşünmekte ve peşine düşüp hesap sormak istemektedir. Hakkaten Suzan’ın söylediğı benzer şekilde Kudret oğlunun fenalüğünü mü istiyordur? Asya’nın hem Kudret’ten hem de Suzan’dan dinlediği geçmiş öyküsi birbirinden değişikdır. Asya, Tolga’nın bugüne dek anasınden dinlediği geçmişi bir kez olsun Kudret’ten dinlemesini sağlfakatk ister. Zira ona gore ortada büyük bir yalan vardır. Fakat o Tolga ve Kudret’i iyi mi yan yana getirebileceğini derhal derhal bulfakatmışken Tolga öğrendiği gerçekle kim bilir yaşamının en büyük dibe vuruşunu yaşar. Asya bilmeden arı kovanına çomak sokmuştur ve Tolga’nın mutlyüceğu için yapmış olduğu bu hamlesi sonunda kendisini de negatif etkileyecektir.

Seversin Dizi Mevzusu

Kanal D İç Yapımlar tarafınca itinale hazcaırlanan ve yazca sfaizuna damga vurması beklenen diziyi Sulh Ertabiatn ve İlker Arslan kevrene alırken yönetmen koltuğunda Serdar Ghususiekli oturuyor. İddialı yapımda oyuncu bir genç ile oyuncu olmaya çalışan bir genç kızın öyküsi Kanal D vizyonunda yerini alacak. Dizinin oyuncu ekibinda İlayda Alişan ve Burak Yörük’e Nergis Kumbasar, Halil İbrahim Kurum, Zeynep Kankonde, Ozan Dağgez, Ceren Taşçı, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Atakan Yılmazca, Hazcaal Benli, Ceren Yıldırım, Yağmur Gurur, Elif Hovarda ve Nihayet Şahin benzer şekilde adlar beraber rol alıyor.

Leave A Reply