Seversin – Kanal D, 21 Eylül 2022 Çarşamba 00:15

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Seversin – Kanal D, 21 Eylül 2022 Çarşamba 00:15 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Seversin, 21 Eylül 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Seversin programını saat 00:15’te Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Tolga’nın öğrendiği gerçek, yaşamının alt üst olmasına sebep olur. Asya panikle yılların sırrını deşifre etmiş ve tüm tepkileri üstüne çekmiştir. Tolga bu gerçekle düşmüş olduğu boşluktan çıkmak için çabaladıkça daha da dibe batar. Tolga’nın dipteki halinden faydalanarak uzatılan dost eller Tolga’yı Asya’yla koparma noktasına getirir. İkili arasındaki sıkıntılı imtihan aslolan şimdi başlıyordur.

Seversin, Kanal D’de 21 Eylül 2022 Çarşamba günü gösterilen ilk program olarak saat 00:15’te başlamış olacak.

Seversin programının yayını, 02:45’te gösterilen Gelinim Mutfakta isminde eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply