Sevgiliye Bayram Mesajları

0

Sevgiliye Bayram Mesajları Bayramlar, insanların sevdiklerini hatırladıkları mühim ve kıymetli günlerdendir. Bu yüzden, sevdiklerimizin hepsiyle bu mühim günlerde kontakt oluşturmak; onların halini hatırını sormak kültürel olmasıyla birlikte dini bir görevdir. Bayram mesajı atmak, değişen teknolojinin gelişmesiyle beraber insanların en rahat şekilde birbirinin bayramını kutlamak için kullandıkları yöntemlerin başlangıcında gelmeye adım atmıştır. Bu sebeplerden dolayı, Bayram kutlamalarını dikkatsizlik etmemek, sevdiklerimizi mutlu etmek için birçok değişik hususi ileti hazırlanmıştır.

Her ne kadar, çevremizdeki insanları mutlu etmek için bayram mesajları atıyor olsak da çevremizdeki tüm insanlardan ayrı bir halde sevdiğimiz, sevgilimiz ya da eşimizin bayramını karşı karşıya kutlamak en güzel yöntem olarak kabul edilebilir. Bu şekilde bir kutlama için imkânınız olmadığında ise birbirinden keyifli ve güzel mesajlar ile kutlamak doğru bir seçenektir. Sevgiliye bayram mesajları atmak için her şeyden ilkin duygularınızın ve hislerinizin net bir halde ifade edilmesi önemlidir. Bu mevzuda güçlük yaşıyor ve güzel sözler bulmak için fazla vakit harcıyorsanız, işinizi kolaylaştıracak listemize göz atabilirsiniz.

Sevgiliye Bayram Mesajları

Sevgiliye Bayram Mesajları

Aşk seninle güzel bir tanem… Sen benim ömrüme yaşam katan nefesimsin. Bayramın kutsal olsun aşkım!

Bayramın kutlu günlerin oldukça mutlu olsun aşkım.

Ey yar! Telaşımı hoş gör. Islandığım ilk yağmursun. Bayramın mübarek olsun aşkım.

Beraber geçireceğimiz daha nice mutlu bayramlara, iyi bayramlar aşkım.

Sevgi ikliminde bir bayram geçirmen dileğimle, bayramın mübarek olsun hayatımın anlamı.

Kurban Bayramın kutlu, her günün bundan önceki günden güzel ve mutlu olsun aşkım.

Aşkım bugün de hayatımdasın bugün de kalbimdesin bayramın mübarek olsun seni oldukça seviyorum.

Bayram gecesinin ilk saatlerinde ilk ve hususi olarak senin bayramını kutlarım aşkım!

Hayatıma mana katan biricik aşkımın bayramı kutlu ve mutlu olsun! Seni seviyorum iyi ki varsın.

Bir çift göze âşık olursun, sonrasında tüm gözlere kör. Bayramın mübarek olsun canım aşkım!

Sevgi pınarında koşarcasına mutlu bir bayram geçirmen dileğimle, bayramın mübarek olsun aşkım.

Sevgilim bugün ve tüm bayramlar birlikte olmak umudu ile bayramın mübarek olsun.

Canım! Yalnızca bu bayram değil, eriştiğimiz erişebildiğimiz her bayram mübarek olsun. Seni seviyorum!

Yalnız bu bayram değil, erişebileceğimiz her bayram benim için özeldir. Canım! Seni seviyorum!

Aşkım! Bayramını en yüce ve en samimi duygularımla kutlarım. Yüzün daima bayram luğu içinde gülsün!

Gözlerindeki parıltı ve kalbindeki sevginin asla bitmemesi dileğimle, bayramın kutsal olsun biriciğim.

Bayram sevincimi yarıda bırakan bir şey. Oda sana olan hasretim ve özlemim. Seni oldukça fakat oldukça seviyorum bir tanem!

Bana en mutlu geçecek bayram, seninle birlikte olabileceğim bayramdır. Biricik aşkımın bayramı mübarek olsun.

Bu bayram içimde bir burukluk var. Benim için en güzel bayram seninle olduğum zamandır. Biricik aşkım, bayramın mübarek olsun.

Bu bayram ve tüm bayramlar yüreğimizin birbirimiz için çarpması dileğimle. Kurban Bayramın mübarek olsun canım.

Her bayram sabahı gökyüzünde yıldızlı kandiller yanar ve inan tüm gönülleri aydınlatırlar. Bayramın mübarek olsun, sevinç ve umutlarınız beyaz olsun.

Allaha binlerce kez şükür. Bugün de hayatımda ve kalbimdesin sevdiğim. Kurban Bayramın kutsal olsun seni oldukça seviyorum.

Yüreğine damla damla ümit, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün asla solmasın. Bayramın mübarek olsun.

Seninle olduğumuz bayramın mübarek olsun dileklerimi, sensiz geçirdiğimiz bayramlarda da mübarek olsun diyebilecek kadar seni seviyorum!

Yeni elbiseler, yeni umutlar yeni coşku ve gülücüklerle hoşgeldin bayram. Bana ve tüm sevdiklerime hoşgeldin. Bayramın mübarek olsun sevgilim.

En güzel anıları beraber paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile kutsal Ramazan Bayramınızı kutlarız.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi şeklinde, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve sevinç getirmesini temenni ediyorum. İyi bayramlar!

Sensiz yaşamın anlamını yitirdiği, hayatıma anlam katan aşkım… Kurban Bayramın mutlu ve mübarek olsun. Seni oldukça seviyorum. İyi ki varsın!

Aramızdaki mesafeye direnme, yürekten bir yakarma ve içten bir ileti ile tüm mesafelerin tükendiği, Kurban Bayramın mübarek olsun canım. Seni oldukça seviyorum.

Her şeye kadir yüce Tanrı, alemlerin Rabbi olan Tanrı’a sonsuz şükürler ki bizi birbirimize yazmış. Kurban Bayramın Kutsal olsun, aşkım.

Bayramın ilk saatlerinde benim için en hususi ve güzel aşkımın bayramını kutlamak istedim. Kurban Bayramın sana ve sevdiklerine refah ve mutluluk getirsin biriciğim.

Telefonum, telefonunun Kurban Bayramı’nı en içten dileklerle kutlar. Seninle asla bitmeyecek konuşmalar için uzun batarya ömürleri diliyoruz.

Biricik aşkım! Bayramlarda en çocuklar sevinir ya. Şimdi bende seviniyorum şu sebeple sana ileti atmak ve senden yanıt almak için bir bahanem olacak. Bayramını en derin duygularla kutlarım!

Her baharda çiçeklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi şeklinde. Bu bayramın da sana ve sevdiklerine refah, mutluluk ve sıhhat getirmesini temenni ediyorum, canım. İyi bayramlar!

Yüreğin umutla, günlerin bin bir mutlulukla dolsun canım, cananım, hayatımın anlamı. Sevdiklerin sonsuza kadar yanında olsun. Güler açan yüzün asla solmasın, Kurban Bayramın mübarek olsun.

Yaşamının en güzel anları ve anılarını beraber yaşamak dileğiyle. En güzel yaşanmışlıkları tazelemek dileğiyle. Kurban Bayramın kutsal olsun, seni oldukça seviyorum bir tanem.

Benim ömrümde denizler vardır, sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, ömrümde sonsuz sevdiklerim vardır. Bayramı ayrı geçirince üzüldüğüm. Hele biri var ki ömrüme yaşam katan; ömrüm bayramın mübarek olsun.

Bayram sevincimi yarıda bırakabilecek tek şey. Sana olan hasretim ve özlemim. Lütfen beni savsaklamak, seni senden, seni kendimden bile fazla seviyorum. Bayramın mübarek olsun.

Her bayram sabahı, inanan tüm gönüller aydınlanır. Her akşam, gökyüzünde sevgi ışıltılı kandiller yanar. Senin de benim gönlümü aydınlattığın şeklinde bayramın aydınlık ışığının asla sönmemesi dileğimle. Kurban Bayramın mübarek olsun aşkım.

Leave A Reply