Sevgiliye Uzun Mesajlar

0

Sevgiliye Mesajlar Sözler

Sevgiliye Uzun Mesajlar Sevgilimizle kimi vakit fena kimi vakit iyi durumlar geçirdiğimiz vakit uzun mesajlar yazmak bazı mevzularda etkili olabilmektedir. Sevgililer birbirlerine olan aşkını tek bir cümle ya da kelimeye sığdıramadığı için uzun uzun mesajlar yazma gereksinimi duymaktadır. Yeni aşık olmuş insanoğlu da aşkını haykırabilmek için uzun mesajlara başvurmaktadır. Güzel mesajlar ve uzun sözler kullanarak sevgilinizi tekrardan kendinize aşık edebilirsiniz.

İnsanlar birbirlerine karşı olan duygularını, sevinçlerini ve üzüntü benzer biçimde duygularını bu şekilde birbirleriyle paylaşabilmektedir. Sevgiliye güzel ve anlamlı sözler ile sevgiliye uzun mesajlar gönderip kalbini yeniden yeniden kazanabilirsiniz.

Birbirinden güzel uzun aşk yazıları ile sevgiliye sözler atabilir sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Sevgilinize uzun ve anlamlı mesajlar gönderdiğiniz zaman sevgilinizin size karşı olan duyguları daha da yoğunlaşabilmektedir. Sık sık onu ne kadar sevdiğimizi ve ona karşı olan güzel duygularımızı açıklıyoruz. Sadece 14 Şubat Sevgililer Günü benzer biçimde hususi günlerde uzun bir mesajla aşkı sezmek isteyebilirsiniz.

Ek olarak sevdiklerimiz için doğum günleri, evlilik yıldönümleri benzer biçimde hususi günler ve hayatlarımızı birleştirmeye karar verdiğimiz o büyüleyici anlara dikkat ederek en güzel duygularımızı sevgilimize aktarırız ve onları mutlu ederiz.

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Aynı çocuk benzer biçimde sevmişim seni, beklentisiz ve şaibesiz.

Sen benim arayıpta bulduğum değil, asla aklımda yokken aşık olduğumsun.

Kimi zaman öyleki biri gelir ki, tüm gidenlere teşekkür edersin.

Ben seni ne dağlara ne de buğulu camlara yazdım. Ben seni yüreğime yazdım.

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık sevdada boğulur.

Seni ne vakit unutacağımı sorma. Zira ne vakit öleceğimi bilmiyorum.

Aşık olduğun vakit ilk görüşte değil, her görüşte aşık olacaksın.

Aşk seninle güzel bir tanem. Sen benim ömrüme yaşam katan nefesimsin.

Yağmur başladı… Gelse de ıslansak söylediği biri olmalı insanoğlunun.

Aşk yolunun acayip yokuşları ve inişleri vardır. Çıkarken baş döner, inerken gönül bulanır.

Benden seni seviyorum dememi bekleme sevgili. Ikimiz de zikir sessiz çekilir.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim mütevazi sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen.

Tüm insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım.

Sevgiliye İltifat Sözleri

Adam sevgiliye uzun mesajlar whatsapp

Bir rüya benzer biçimde çıktın karşıma, her anımda yaşadım seni doya doya, bitmez içimde ki bu aşk sana seviyorum seni yeminliyim sana.

Uçan kuştan merhaba yollarım sana, kalbimin en derin yerinden sevgiler biriktirdim. Özlem biriktirdim.

Sen nehirlerde akan suyum, beni ıslatan sevda yağmurumsun, sen aşka yol aldığım ilk vapur durduğum son limansın. Sen beni üşüten rüzgar, yüreğimi yakan son ateşsin.

Yaşam bir sudur, önünde durulmaz. Mavi bir renktir arkası görülmez. Arkadaşlık bir sırdır anahtarı verilmez. Sevgim sana sonsuz asla kalpten silinmez.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi ötelerde senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın.

Yol sen olsan yorulmadan yürürüm, rüyam sen olsan hep uyurum, gecem sen olsan sabahı asla istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ölürüm.

Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım! Ya al götür kalanımı. Ya da gel, tamamla noksan kalan yanımı.

sevgiliye romantik mesajlar - uzun

sevgiliye duygusal mesajlar – uzun

Bir gece titreyerek uyanırsan bil ki resmini öptüğüm andır. Bigün yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden bil ki bir tanem yokluğundan öldüğüm andır.

Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin. Seni seviyorum. Hem de oldukça.

Bir nefes kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin fakat unutamazsın.

Süre; bekleyenler için oldukça yavaş, korkanlar için oldukça süratli, yas tutanlar için oldukça uzun, sevinenler için oldukça kısadır. Fakat sevenler için sonsuzluktur.

Damarımdaki kan oldun akarsın kalbime, bir bakışınla cenneti gördüm o yıldız gözlerinde, şimdi seninle yaşadığımı fark ediyorum, benim hayatımın anlamı sen oldun bunu oldukça iyi biliyorum.

Gidemem sensiz yarınlara, adımlarım kesilir senin olmadığın yaşam yolumda, benim için yaşam sensin ne olur anla, sensiz yaşamak acı verir bana.

Ne anlamı var sanıyorsun sensiz yaşamın? Ne kadar boş gelir bana sensiz nefes almamın? Bırakıyorum kendimi acıların içine, sensizlik zulüm olur ağlarım adın nefesimde hece hece.

Beraber olabileceğin değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol! Vardığında boşluk dolduranlardan değil, gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun!

Güz yağmuru benzer biçimde gözlerim sen gittiğinden beri, gülmez oldu yüzüm ellerimde sensizliğim, şimdi karanlık odanda yalarım tek başıma, haram gelir aldığım her nefes adınla.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir güz serinliğinde.

Her anımda seni düşünürüm, seni düşündükçe yalnızlığımı unuturum, hayalin sırdaş olur bana karanlık odamda ve adına türküler yazarım seviyorum seni aşığım sana.

Bir insanoğlunun idealleri olmalı, sonsuzluk benzer biçimde. Bir insanoğlunun özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler benzer biçimde. Bir insanoğlunun bir tanesi olmalı, o da senin benzer biçimde.

Ellerimde sevginin sıcaklığı, gözlerimde hep hayalin kalbime vurur sevdası, her gece yıldızlarda bulurum gözlerinin ışıltısını, seviyorum seni hayatımın anlamı.

Sevgiliye güzel sözler

Seni bulmaktan oldukça aramak isterim! Seni sevmeden ilkin idrak etmek isterim! Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de sana hep tekrardan adım atmak isterim.

Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek benzer biçimde bir şey fakat artık ben şarkı dinlemek değil, müzikle uğraşmak isterim.

Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime olsam ve sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük olsam.

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zor olsa gerek. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

Gül söylediğin nedir ki, solar gider, ateş söylediğin nedir ki, kül olur gider, gün söylediğin nedir ki, geçer gider, fakat sana olan sevgim sonsuzdur, sadece mezarda biter!

Seni seviyorum; elini kalbimin üstünde hissettiğim vakit, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için.

Hep kalanlara gidenleri kattım! Bigün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım gene bir tane sen edemediler. Zor geldi ayrılık alışamadım.

Dünyada ki tüm çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve tüm denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim şahıs sensin.

Iyi mi ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkânsız gelir ya insana, imkânsız olduğun için tutkunum sana.

sevgiliye uzun iyi geceler mesajı

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir güz serinliğinde. Seni, senden uzakta, sensiz, seninle yaşıyorum.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar oldukça özlediğimi.

Benim için insanoğlu ikiye ayrılır sevdiklerim ve ötekiler sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır oldukça sevdiklerim ve ötekiler oldukça sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır sen ve ötekiler.

Rüzgârın kemanını çaldırmış olduğu ve damlaların pencereye vurmuş olduğu soğuk bir gecede, yatağına uzanıp hayalini kurduğun tüm güzellikler senin olsun sevgilim.

Eğer seni iyi mi ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın şundan dolayı sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Fakat bir şeyi bil ki seni oldukça seviyorum?

Tüm mevsimleri bir günde, tüm yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Bir tutam luk, bir tutam ümit ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

En büyük felaketler içinde dahi ümidini yitirme, unutma ki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar. Gülmek senin için bir tutku olsun, olur da bigün ağlarsan o da mutluluktan olsun.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde ümit ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki hepimiz yabancı hepimiz darılmış bana. Ne derdimi soran var ne tanıdık bir çehre. Ne tarafa uzansam ellerim boş kalıyor, mutlu olan kimseler hüznümü arttırıyor.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir kere görülebilen mükemmel bir rüyasın!

Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile imrenir sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek. Seni seviyorum!

Güzellik sözde ise sözün en güzeli sende, güzellik yüzde ise yüzün en güzeli sende, fakat bana nazaran güzellik kalpte. Hiç kimseye söyleme fakat kalbin en güzeli de sende.

Leave A Reply