Şevkat Yerimdar – FOX, 2 Aralık 2022 Cuma 06:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Şevkat Yerimdar, 2 Aralık 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Şevkat Yerimdar programını saat 06:00’da FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Paris’ten İstanbul’a dönen güzeller güzeli Esin ayağının tozuyla ilkin Şevkat’in otomobilini çarpa çarpa ufalar, sonrasında buna küçük bir kaza daha ilave ederek Şevkat’in başını yarar. Şevkat ve Esin içinde gülünç aşk macerası bu şekilde adım atar. Esin öyleki bir kızdır ki, türlü sakarlıkları ve dik başlılığıyla Şevkat’in sinirlerini tavana çıkarır, temiz kalbi ve can yakan güzelliğiyle onu dibe vurdurur. Tüm bu maceralar öyleki bir mahallede cereyan eder ki, aslına bakarsan başka yerde olması imkansız dersiniz.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Şevkat Yerimdar, FOX’de gösterilen ve 2 Aralık 2022 Cuma günü saat 04:45’te başlamış olan Son Yaz adlı programdan sonrasında saat 06:00’da başlamış olacak.

Şevkat Yerimdar programının yayını, 07:00’de gösterilen Fatih Harp ile Sabah Sohbetleri adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply