Şevkat Yerimdar – FOX, 20 Kasım 2022 Pazar 06:15

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Şevkat Yerimdar, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Şevkat Yerimdar programını saat 06:15’te FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Paris’ten İstanbul’a dönen güzeller güzeli Esin ayağının tozuyla ilkin Şevkat’in otomobilini çarpa çarpa ufalar, hemen sonra buna küçük bir kaza daha ilave ederek Şevkat’in başını yarar. Şevkat ve Esin içinde gülünç aşk macerası bu şekilde adım atar. Esin o şekilde bir kızdır ki, türlü sakarlıkları ve dik başlılığıyla Şevkat’in sinirlerini tavana çıkarır, temiz kalbi ve can yakan güzelliğiyle onu dibe vurdurur. Tüm bu maceralar o şekilde bir mahallede cereyan eder ki, aslına bakarsan başka yerde olması imkansız dersiniz.

Şevkat Yerimdar, FOX’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 03:45’te süregelen Her Yerde Sen isminde programdan sonrasında saat 06:15’te başlamış olacak.

Şevkat Yerimdar programının yayını, 08:30’da gösterilen Ezgi Gözeger ile Çalar Saat Hafta Sonu isminde haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply