Şevkat Yerimdar – FOX, 3 Aralık 2022 Cumartesi 06:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Şevkat Yerimdar – FOX, 3 Aralık 2022 Cumartesi 06:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Şevkat Yerimdar, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Şevkat Yerimdar programını saat 06:00’da FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Paris’ten İstanbul’a dönen güzeller güzeli Esin ayağının tozuyla ilkin Şevkat’in otomobilini çarpa çarpa ufalar, sonrasında buna küçük bir kaza daha ilave ederek Şevkat’in başını yarar. Şevkat ve Esin içinde gülünç aşk macerası bu şekilde adım atar. Esin o şekilde bir kızdır ki, türlü sakarlıkları ve dik başlılığıyla Şevkat’in sinirlerini tavana çıkarır, temiz kalbi ve can yakan güzelliğiyle onu dibe vurdurur. Tüm bu maceralar o şekilde bir mahallede cereyan eder ki, aslına bakarsan başka yerde olması imkansız dersiniz.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Şevkat Yerimdar, FOX’de gösterilen ve 3 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 04:45’te süregelen Son Yaz adlı programdan sonrasında saat 06:00’da başlamış olacak.

Şevkat Yerimdar programının yayını, 07:45’te gösterilen Fatih Harp ile Sabah Sohbetleri adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply