Şevkat Yerimdar – FOX, 30 Kasım 2022 Çarşamba 06:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Şevkat Yerimdar – FOX, 30 Kasım 2022 Çarşamba 06:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Şevkat Yerimdar, 30 Kasım 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Şevkat Yerimdar programını saat 06:00’da FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Paris’ten İstanbul’a dönen güzeller güzeli Esin ayağının tozuyla ilkin Şevkat’in otomobilini çarpa çarpa ufalar, ondan sonra buna küçük bir kaza daha ilave ederek Şevkat’in başını yarar. Şevkat ve Esin içinde gülünç aşk macerası bu şekilde adım atar. Esin öyleki bir kızdır ki, türlü sakarlıkları ve dik başlılığıyla Şevkat’in sinirlerini tavana çıkarır, temiz kalbi ve can yakan güzelliğiyle onu dibe vurdurur. Tüm bu maceralar öyleki bir mahallede cereyan eder ki, aslına bakarsan başka yerde olması imkansız dersiniz.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Şevkat Yerimdar, FOX’de gösterilen ve 30 Kasım 2022 Çarşamba günü saat 03:30’da başlamış olan Tozluyaka isminde programdan sonrasında saat 06:00’da başlamış olacak.

Şevkat Yerimdar programının yayını, 07:15’te gösterilen İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu isminde haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply