Şevkat Yerimdar – FOX, 4 Aralık 2022 Pazar 06:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Şevkat Yerimdar – FOX, 4 Aralık 2022 Pazar 06:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların yayın akışı sizlerle.

FOX’ta yayınlanan ekranların beğenilen dizisi Şevkat Yerimdar, 4 Aralık 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Şevkat Yerimdar programını saat 06:00’da FOX’ta izleyebilirsiniz.

Bu program sadece FOX kanalının yayın platformları üzerinden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal veya program yayını paylaşılmamaktadır.

Paris’ten İstanbul’a dönen güzeller güzeli Esin ayağının tozuyla önce Şevkat’in arabasını çarpa çarpa ufalar, daha sonra buna ufak bir kaza daha ekleyerek Şevkat’in başını yarar. Şevkat ve Esin arasında komik aşk macerası böyle başlar. Esin öyle bir kızdır ki, türlü sakarlıkları ve dik başlılığıyla Şevkat’in sinirlerini tavana çıkarır, temiz kalbi ve can yakan güzelliğiyle onu dibe vurdurur. Bütün bu maceralar öyle bir mahallede cereyan eder ki, zaten başka yerde olamaz dersiniz.

Bu dizi, “7 yaş ve üzerindeki izleyiciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Şevkat Yerimdar, FOX’de yayınlanan ve 4 Aralık 2022 Pazar günü saat 04:00’te başlayan Son Yaz isimli programdan sonra saat 06:00’da başlayacak.

Şevkat Yerimdar programının yayını, 08:30’da yayınlanan Ezgi Gözeger ile Çalar Saat Hafta Sonu isimli haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply