Sezon finali! Çıkış Tarihi ve Bilinmesi Gereken Daha Fazla Bilgi

0

Reklamcılık

Bu, Pharma’nın şimdiye kadar edinebildiği tüm detayları kullanmak zorunda olduğu hikayedeki noktadır. Çevresindeki dünya bir salgından geçiyor ve hepimiz ona güveniyor. Bir sonraki bölümün başlığı ve önizlemesi şimdiden çıktı ve hayranlar bu çocuğun oldukça fazla yaşam kurtarmayı başaracağını düşünüyor. Sadece, tam bir güvenlik noktasına ulaşmak kolay olmayabilir. Oldukca fazla zamanınızı almadan dizinin son kısmı Parallel World Pharmacy 12.Bölüm hakkında bilmenizde fayda olan her şey burada.

Aşağıdaki hikayede hayranlar, Pharma’nın kendilerini hastalıktan kurtarabilecek antikorları iyi mi oluşturduğunu öğrenecekler. Hemen sonra, krallık tüm sincapların virüsü daha da fazla yaymasını durdurmak zorunda kalacaktı. Son olarak, bir güvenlik ağı oluşturmak da sürecin bir parçasıdır.

Paralel Dünya Eczanesi 12.Bölüm

Paralel Dünya Eczacılığı 12.Bölüm: Sırada Ne Olacak?

Bundan önceki bölümün son sahnesinde bazı şövalyelerin şehre bir beyaz sincap yığını salmak için geldikleri görüldü. Bu kimsenin beklemediği bir şeydi. Paralel Dünya Eczacılığı 12. Bölümünün başlığı “Tedavi edemeyen” olacak. Başlığa bakılırsa, Pharma yakında virüs için bir aşı oluşturmayı başaracak benzer biçimde görünüyor. Sadece bilmediğimiz şey, hepsini kurtarıp kurtaramayacağıdır.

Bir sonraki bölüm, hastalık için antibiyotiklerin onlar tarafınca iyi mi oluşturulduğunu gösterecek. Dahası, hayranlar krallıktaki tüm bu komplonun arkasında kimin bulunduğunu da öğrenecekler. Sadece bunun siyaseti tamamen değişik bir mevzudur. Şu andan itibaren, ana odak mümkün olmasıyla birlikte oldukça insanı kurtarmak olacaktır.

Paralel Dünya Eczacılığı Bölüm 10

Önceki Bölüm Özeti!

Paralel Dünya Eczacılığı Bölüm 11’in başlığı “L’Estacque’daki Mucize” idi. Bölüm, Pharma’nın Kara Ölüm’ün daha çok yayılmasını önlemek için Piskoposluk ekibiyle el ele vermesiyle başladı. Öte taraftan Bruno, mikrobiyoloji uzmanı Profesör Casper ile bir toplantı düzenledi. Adam emekliliğine yaklaşıyordu. Fakat Bruno onu Pharma ile beraber olmaya ve bunun için bir ilaç yapmaya ikna etti.

Pharma, bu virüsün bölgeye beyaz sincaplar vesilesiyle girdiğini derhal öğrendi. Ve ek olarak ülkeyi dolaşan şövalyeler. Bölümün son perdesinde Pharma, virüsün yayılmış olduğu ve böylece Saint Fleuve İmparatorluğu’nun oldukça fazla problem yaşamadan düşmüş olduğu sonucuna vardı. Animenin son sahnesi tüm karakterler için oldukça kaygı vericiydi.

Paralel Dünya Eczanesi 12.Bölüm

Parallel World Pharmacy 12.Bölüm: Çıkış Zamanı

Son bölümün yayınlanması bundan iki gün sonrasında sıralanıyor. Hayranlar, bu parlak eczacının geleceğinin iyi mi olacağını görecekler. Doğrusu Parallel World Pharmacy 12. Bölüm 25 Eylül 2022’de çıkacak. Hayranlar animenin tüm bölümlerini yalnız Crunchyroll’un resmi sayfalarında yakalayabilecekler. Sonunda, tüm düzgüsel anime güncellemelerinizi yalnızca buradan almak için The Anime Daily ile iletişimde kalınca.

Reklamcılık

Leave A Reply