She Hulk 1.Sezon 7.Bölüm izle

0

Bu yazcaımizde sizlere She Hulk 1.Sürem 7.Bölüm izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak She Hulk 1.Sürem 7.Bölüm izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

She Hulk 1.Sürem 7.Bölüm izle  hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. DİSNEY PLUS vizyonunda büyük coşkula izlenen She Hulk dizisinin yeni kısmı 28 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Tatiana Maslany, Mark Ruffalo ve Tim Roth şeklinde sevilen oyuncularının yer almış olduğu She Hulk bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

She Hulk 1.Sürem 7.Bölüm izle

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Marvel, yaklaşan Disney Plus dizileri Moon Knight ve She-Hulk’un çekimlerine mart ayında başlamış olacak. Marvel Sirutubetatik Evreni dördüncü aşfakatya girerken, Disney Plus için bir ekip şov üreterek erişimini filmlerin ötesine taşıyor. Bunların ilki olan WandaVision, 15 Ocak’ta izlenmee girecek ve takip eden aylarda The Falcon and the Winter Soldier ve Loki’nin ilk sfaizlarının gösteryazcaımnması planlanıyor. Hollywood’un geri kalanı şeklinde Marvel da Koronavirüs sidraknı sebebiyle yayınlanma planlamış olurını değişiklik yapmak yükümlülükinde bırakıldı. Disney Plus şovlarının bir oldukça erteleme sonucu aldı.

She Hulk Dizi Mevzusu

Marvel Comics’in süper kahrfakatnlamış olurından She-Hulk’ın Disney Plus’a dizi olarak uyarlanacağı ile ilgili haberi 2019’un Ağustos ayında almıştık. Bu yılnin Eylül ayında, Orphan Black‘ten yakından tarifış olduğumız Tatiana Maslany‘nin dizinin başgörevine geldiği ile ilgili haberi almıştık. Maslany, Ekim ayında verdiği bir röportajda,  She-Hulk görevinün mütevazcaice bir so şekildenti byücenduğunu so şekildeyerek kafaları birazcacık karıştırmıştı. Bugünkü Disney Investor Day etkinliğinde, Kevin Feige kadroda yer alacak oyunculardan 3’ünü deklare etti. Tatiana Maslany, Jenniışık Walters/She-Hulk karakteri ile dizinin başrol oyuncusu oldu. Marvel Sirutubetatik Evren’inde Bruce Banner/Hulk’ı canlçağrıştıran Mark Ruffalo, karakterini tekrardan canlçağrıştırmak suretiyle diziye katıldı. 2008’de Edward Norton’ın Hulk’ı canlçağrıştırdığı The Incredible Hulk fbilimselmizde Emil Blonsky/Abomdirenmeion karakterini canlçağrıştıran Tim Roth, karakterini tekrardan canlçağrıştırmak suretiyle diziye katıldı.

She-Hulk:  Stan Lee ve John Buscema tarafınca yaratılan, 1980 Şubat ayında ilk sayısı çıkan çizgi roman. Jenniışık Walters, bir olay sonrasındası ağır yaralanır. Kan nakli için uygun kan byücenfakatması sonrasındası kuzeni Bruce Banner (Hulk), kendisine kanını verir. Bu olay ile beraber Hulk’ın birazcacık daha hafifçe versiyonu olan She-Hulk’a dönüşür. Daha büyük, daha kuvvetli hale gelir fakat büyük düzeyde kişiliğini korur. Hulk şeklinde sinirlendiğinde daha da güçlenir fakat zekasını ve duygusal denetimünü korumayı başarır. Dizi, Kat Coiro ve Anu Valia tarafınca yönetilirken, Jessica Gao dizinin başyazcaarı olarak gorev yapıyor.

Leave A Reply