Show Ana Haber – Show TV, 17 Eylül 2022 Cumartesi 18:25

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Show Ana Haber – Show TV, 17 Eylül 2022 Cumartesi 18:25 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen haber programı Show Ana Haber, 17 Eylül 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Show Ana Haber programını saat 18:25’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Türkiye’den ve dünyadan mühim gelişmeler ekrana taşınıyor. Pınar Erbaş’ın sunmuş olduğu Ana Haber Bülteni’nde, canlı bağlantılar ve program konuklarıyla gündemdeki olayların analizi yapılıyor.

Bu haber programı canlı olarak yayınlanacaktır ve “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Show Ana Haber, Show TV’de gösterilen ve 17 Eylül 2022 Cumartesi günü saat 16:30’da başlamış olan Şabaniye isminde programdan sonrasında saat 18:25’te başlamış olacak.

Show Ana Haber programının yayını, 20:00’da gösterilen Güldür Güldür Show isminde eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply