Show Ana Haber – Show TV, 3 Aralık 2022 Cumartesi 18:25

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen haber programı Show Ana Haber, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Show Ana Haber programını saat 18:25’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Türkiye’den ve dünyadan mühim gelişmeler ekrana taşınıyor. Pınar Erbaş’ın sunmuş olduğu Ana Haber Bülteni’nde, canlı bağlantılar ve program konuklarıyla gündemdeki olayların analizi yapılıyor.

Bu haber programı canlı olarak yayınlanacaktır ve “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Show Ana Haber, Show TV’de gösterilen ve 3 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 14:30’da süregelen Kızılcık Şerbeti adlı programdan sonrasında saat 18:25’te başlamış olacak.

Show Ana Haber programının yayını, 20:00’da gösterilen Güldür Güldür Show adlı eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply