Show TV’nin yeni güldürü programı Güldürme Beni bu akşam başlıyor

0
Show TV’nin yeni komedi programı Güldürme Beni bu akşam başlıyor

Meşhur tiyatrocu ve oyuncu Demet Akbağ’un değişik bir formatla ekrana geleceği Güldürme Beni’de yarışmacılar gülmemeye çalıştıkça izleyici kahkahadan kırılacak

Uzun süre sonrasında sahnelere geri dönen Demet Akbağ’ın yepyeni bir formatla oynadığı Güldürme Beni bu akşam Show Tv’de başlıyor. Yapımını Bloom Medya’nın üstlendiği yeni güldürü programı Güldürme Beni birbirinden meşhur yarışmacılar ve konuklarla öteki güldürü programlarından ayrılıyor. İzleyiciyi 4 Temmuz Pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek olan ‘Güldürme Beni’ programının içeriğini ve formatını merak ediyor. Hazırlığı uzun süre devam eden Güldürme Beni ile ilgili gelişmeler haberimizde. Şimdi detaylar

Show TV’nin yeni güldürü programı Güldürme Beni bu akşam başlıyor

Bir Demet Tiyatro ile tanınan ve çevirilmiş olduğu filmlerle güldürmen alanında ilk olan usta oyuncu Demet Akbağ’ın yeni güldürü programı bu akşam Show Tv’de seyirciyle buluşuyor. Birbirinden meşhur yarışmacılar ve konuklarla beraber yepyeni bir güldürü formatıyla ekrana dönen Demet Akbağ’un değişik bir formatla ekrana geleceği Güldürme Beni’de, yarışmacılar gülmemeye çalıştıkça izleyici kahkahadan kırılacak.

Güldürme Beni değişik bir format içeriyor

Oldukça Güzel Hareketler ve Güldür Güldür Show devletimizde güldürü türünde gösterilen güldürü programları. Sadece bu akşam Show Tv’de başlamış olacak olan Güldürme Beni programı ise tam tersi bir formata haiz. Yaz ekranının en merakla beklenen programı Güldürme Beni’de meşhur adların birbirinden gülünç anlarına ev sahipliği meydana getirecek. Programda ‘Başkan’ olarak rol alan Demet Akbağ’a sunucu koltuğunda Şahin Irmak eşlik edecek. Programda ek olarak meşhur komedyenler Ersin Korkut, Suzan Kardeş, Sinan Çalışkanoğlu, Aslı Bekiroğlu, Sadi Celil Cengiz, Mustafa Üstündağ, Nursel Köse de yarışmacı olarak içeriyor.

En fazlaca gülen elenecek

4 Temmuz Pazartesi Show Tv’de başlamış olacak olan Güldürme Beni öteki güldürü programlarından değişik bir anlayış içeriyor. Bu sefer oyuncular değil de yarışmacılar birbirlerini güldürmeye çalışırken kendileri gülmemeye çalışacak. Yarışma süresince en fazlaca gülen isim elenecek. Yarışmacıların her anı, daha evvel evin bazı bölümlerine gizlenmiş kameralarla dakika dakika kaydedilirken hiçbir gülümseme, tebessüm ve kahkaha seyirciden kaçamayacak!

Demet Akbağ tüm bilgileri değerlendirecek

Başkan karakteriyle yarışmada baaşt rol oynayan Demet Akbağ ise yarışmacıları an be an kaydeden monitörlerle donatılmış hususi komuta merkezinden takip edecek. Demet Akbağ’ın görevi bir tek yarışmacıları seyretmek değil. Meşhur isim, konuklarıyla yapmış olduğu işbirliklerinde yarışmacılara sürprizler de hazırlayacak. Hatta belirlediği hikâyelerdeki görevi meşhur misafirlerine vererek, onları Güldürme Beni Evi’ne yollayacak. Güldürme Beni, alışılmadık formatı, doğaçlama yönüyle güldürü programlarında bir çığır açmaya geliyor. Her hafta en fazlaca gülen isim eve veda ederken yerine derhal yeni bir meşhur yarışmacı dâhil olacak. İlk bölümüyle Güldürme Beni bu akşam saat 20.00’de Show Tv’de. Keyifli seyirler.

04-07-2022
Yazar Hakkında

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de dünyaya geldi. 1994 senesinde Mustafa Kemal Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye’nin her bölgesinde 25 .. devamı..
mail

Leave A Reply