Şimdi Okunacak En İyi 11 Yeni Manhwa Webtoon

0

Şimdi Okunacak En İyi 11 Yeni Manhwa Webtoon – Hey Millet!. Bu yazıda, Şimdi Okunacak En İyi 11 Yeni Manhwa Webtoon listesini tartışacağım. Bunlar benim şiddetle tavsiye ettiğim yeni manhwa ve webtoon’larım. Her neyse listeye geçelim.

11. Düşüşten Sonrasında Dünya

animesoulking

Omniscient Reader hayranıysanız, BU MUTLAKA OKUYUNUZ! Aslen en iyi favorilerinizden biri olma ihtimali oldukça düşük fakat görüyorsunuz, bu Omniscient Reader’ın yaratıcıları tarafınca yazılmış. Ve bunu Omniscient Reader’dan ÖNCE yazmışlardı.

Böylece orijinal içerik oluşturucuların bildiğimiz bu popüler şaşırtıcı diziyi yazmak için yaptıkları uygulama hakkında bir düşünce edineceksiniz.

10. ANT

animesoulking

Bu oldukca garip bir gerilim filmi! Gizem, gerilim ve korku beni korkutuyor fakat gene de daha çok hehe için çok arzuluyor.

9. hamamböceği

animesoulking

Bu gerilimin arkasındaki konsept hakkaten benzeri olmayan ve yaratıcı! Aynı anda hem dehşete düşüyor hem de şaşırıyorsunuz. Buradaki ufak çocuk, onu daha karmaşık hale getiren duyguları tetikliyor, aman tanrım.

8. Vergi Beyannamesi

manhwa web siteleri

Bu webtoon’da yeni bir tür kahramanımız var ve vergi kaçakçılarının peşinden giden bir adam! Başta iyilik yapmış olduğu için zorbalığa uğruyor, sadece ondan sonra kuvvetli insanları kendi tarafına çekiyor ve suçluların düştüğünü görmek oldukca tatminkar.

Bunun keyifli yanı, “kavgaların” sanki bir aksiyon fantazisiymiş şeklinde sunulmasıdır manhwa… yaratıcıya yaratıcılıklarını göstermesi için oldukca fazla fırsat veriyor. güzel~

7. Gerçek Bir Katil

animesoulking

Spy x Family’den Yor şeklinde suikastçı anneleri seviyorsanız, size manhwa evreninden bir keskin nişancı anne sunuyorum. Spy x Family ile karşılaştırın, bu daha karanlık ve daha ciddi olsa da… çoğu zaman daha olgun seyirciler için… fakat içinde pek oldukca sıhhatli şey de var. Bu hakkaten iyi.

6. Yaşasın Drama Kralı

animesoulking

Bu, okumaktan oldukca zevk aldığım eğlence endüstrisini içeren birkaç manhwadan biri. Bence sunucunun yapımcılığını üstlendiği dizinin hikayesi daha garip… bu sebeple ne kadar ÇILGIN! Haha! Bu hakkaten oldukca gülünç ve harem olacakmış şeklinde görünse de hoşuma gidiyor?

Kızlar MC’yi yalnız onunla duygusal bir halde ilgilendikleri için korumazlar. Sonuna kadar bu şekilde kalırsa, oldukca minnettar olacağım.

5. Anahtarı

manhwa webtoonu

Bu intikam ve zorbalıkla ilgili, Viral Hit ve Lookism’in hayranıysanız, o süre bu sizin için bir fincan çay olabilir. Fakat Switch’i bu ikisine kıyasla daha oldukca sevdim. NEDEN? Do Changsoo yüzünden! Bu dizideki tüm kardeşlik anlarının başlatıcısı, ana karakter haricinde hepimiz için oldukca açık, sanırım?! hahaha Tek taraflı bir aşk şeklinde, bana Jay ve Daniel of Lookism’i hatırlatıyor.

Fakat bu adamların utanmadan “flört etmeleri” bana I Wake Up as a Villain’deki Dojin’i hatırlatıyor. Fakat hayır, Boys Love (BL) değil. Artık öykü umurumda değil, beni oldukca güldürüyor hahahaha.

4. Kızım, Müzik Dahisi

manhwa web siteleri

Babaların çocuklarına karşı iyi olmak için gerçek bir ikinci hayata gereksinim duymalarından hakkaten nefret ediyorum, fakat ah şey, önceki bölümlerde o kısma katlandıktan sonrasında, sonraki bölümler oldukça bağımlılık meydana getiren bir sağlıkla dolup taşıyor.

Yetenekli bir babanın dahi kızının müzik endüstrisinde parlamasına iyi mi destek olacağını görmek de güzel. Ayrıca, buradaki kız piyanoyu kulaktan çalabiliyor, bu da bana Nodame’i hatırlatıyor. O diziyi özlüyorum… Doğrusu müzik ve sıhhatli şeylerle ilgili hikayeleri seviyorsanız, bu diziden de zevk alma ihtimaliniz yüksek.

3. Mutluluk

manhwa web siteleri

Kdrama uyarlamasının hayranıysanız (sanırım son zamanlarda yeni Kdramalar içinde 1 numara gördüm), o süre bunu kaçıramazsınız. Hemen hemen izlemedim, bir ihtimal şu ana kadar oldukca oldukca keyifli olan webtoon’un devamını okuduktan sonrasında izlerim.

Öykü, düzgüsel zombi dizilerinden oldukça değişik. Görüyorsunuz, zombilerin gerçek tedaviyi yada aşıyı beklemeden bir an için düzgüsel hallerine dönebilecekleri bir zombi hikayesi nadiren görülür. Hanım başrolümüz kuvvetli ve akıllı tipken, adam önder oldukca güvenilir ve etkisinde bırakan.

Fakat ikisinin de garip yanları var… romantizm oldukca tatlı ve her zamankinden oldukca değişik. Genel olarak, bunun mükemmel bir hikayesi ve karakter yazımı var, mükemmel sanattan bahsetmiyorum bile! Doğal ki zombi severlerin kesinlikle okuması ihtiyaç duyulan bir kitap!

2. İmparatorun Evladı Iyi mi Gizlenir

manhwa web siteleri

Bu webtoon’un adam başrol oyuncusu, oldukça iyi görünmesine karşın aslen oldukca sinir bozucu. Eh, en azından başlangıçta. O, sonunda sevgilisine fena bir şey yapmış olduğu için korkulu yazışma becerilerine haiz, yanlış anlaşılan adam liderlerden biri. Fakat buna birkaç bölüm dayanmaya çalış, o süre karşılığında paha biçilmez bir sağlıklılık elde edeceksin. Genç çocuk bu webtoon’u okumaya devam etmemi sağlıyor.

O oldukca sempatik bir gömü. Adam önder, çocukla olan etkileşimleri sebebiyle daha ilkin birazcık sevilebilir hale gelir. Theor, ayrıca adı bu, oldukca sempatik ve kıymetli. Tamam, bu kadar basitleştirme yeter. Her her neyse, seri genel olarak Cierra’ya birazcık benziyor. Bu yalnız düşlem tarafında ve… oldukca daha şirin, heehee. Buradaki hanım başrol de akıllı tip.

Adam başrole umutsuzca aşka düştüğü için önceki bölümlerde oldukca açık değil, fakat o sert bir Anne Ayı! Duygusal düşlem manhwa’da onun şeklinde daha kuvvetli annelere ihtiyacımız var. Genel olarak, ilk birkaç bölüme katlandıktan sonrasında bunu okumak oldukca keyifli olacak. Aslen oldukça iyi. Ve bu kafi değilse, bir ihtimal yalnız evladı düşün. Her şeye kıymet veriyor, hehe.

1. İade Edici Iyi mi Kullanılır

animesoulking

Bununla birlikte şu şekilde de bilinir: Regresör Kullanım Kılavuzu. İnsanların hayatta kalmak için bir oyundaki oyuncular şeklinde bir şey olmaya zorlandıkları birçok aksiyon fantazisi manhwa şeklinde başlıyor. Buradaki Ana Karakterin korkulu istatistikleri var fakat inanılmaz şansı var ve her neyse ki tipik aşırı kuvvetli kahramana benzeyen bir gericiyle karşılaştı.

MC’miz bir aziz değil ve o bunun bilincinde. İstediğini elde etmek için öteki karakterleri kurutur. Onun iyi bir insan bulunduğunu söyleyemeseniz de, onun fena biri bulunduğunu da söyleyemezsiniz. Okuyucuların bayılacağı türden bir pislik haha. Bu kurnaz piçi yoldaşlarını kandırmak ve düşmanlarıyla uğraşmak için oyunculuk yaptığını görmek oldukca keyifli.

Müttefiklerinin onu koşulsuz olarak sevmesi oldukca tatlı ve bence o kendini egoist olarak gören fakat aslen sevdiklerine karşı oldukça fedakâr biri. Doğrusu Tomb Raider King’deki şeklinde egoist dolandırıcı MC’li dizilerden ve Omniscient Reader şeklinde dizilerden hoşlanıyorsanız, buna bir göz atmalısınız. Eğlenceyi kaçıramazsın, hehe.

Şimdi Okunacak En İyi 11 Yeni Manhwa Webtoons’taki bugünkü gönderiden bu kadar. Gönderideki noktalara katılmıyorsanız ve kendi görüşleriniz var ise, aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşın. Anime ve Manga hakkında daha çok data için Animesoulking’i ziyaret etmeye devam edin.

Ek olarak, Okuyun:

Chandan, “Şimdi Okunacak En İyi 11 Yeni Manhwa Webtoons”un yazarıdır. Ek olarak, YouTube ve Feysbuk’ta benimle bağlantı kurun.

Leave A Reply