Sinem Ünsal’ın 4 Senelik İlişkisi Bitti!

0
Sinem Ünsal’ın 4 Yıllık İlişkisi Bitti!

Gizli saklı Saklı dizisinin Yaz’ı Sinem Ünsal 4 senelik beraber olduğu sevgilisi Şeklinde dizisinin İlkkan’ı Kıvanç Kılınç ile ilişkilerini noktaları. Meşhur çift yollarını ayırdı

2019 senesinde Fox TV ekranlarında 2 sürem gösterilen Good Doctor Mucize Tabip dizisi ile ciddi bir tanınırlığa ulaşan Sinem Ünsal, Taner Ölmez ve Onur Tuna ile başrolleri paylaşmış olduğu dizi ile kariyerinde mühim bir yere ulaştırdı. Dizide ‘Nazlı’ karakterine yaşam vermişti. Peşinden Fox TV ekranlarında bu yaz sezonu için çekilmiş Halit Özgür Sarı ile başrolleri paylaşmış olduğu duygusal güldürü türündeki Gizli saklı Saklı dizisi ile şimdilerde seyirci ile buluşuyor. Dizide gizli saklı polis olan Naz fakat görevi gereği Yaz karakterini canlandırıyor. Başarı göstermiş performansı ile seyircinin kalbini kazanan güzel oyuncu 2018 senesinde kendi şeklinde oyuncu olan Kıvanç Kılınç ile aşk yaşıyordu. Kıvanç Kılınç, Görkemli Yüzyıl dizisinde 3 yıl ‘Ferhat Paşa’ karakterine yaşam vermişti. Ondan sonra sırayla Lale Devri, Ulan İstanbul, Kaçak, Diriliş, TRT1’de Filinta ve Fox TV’de Kalbimdeki Deniz dizilerinde rol aldı. Ve son olarak Exxen dijital platformunda 2 sezondur yer edinen ve başrollerinde Kıvanç Kılınç, Feyyaz Yiğit ve Ahmet Kürşat Öçalan ile paylaşmış olduğu ‘Şeklinde’ dizisinde rol alıyor. Senaristliğini Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit’in beraber kaleme aldıkları Şeklinde dizisinde Kıvanç Kılınç ‘İlkkan’ karakterini canlandırıyor. İlginç dizi absürt güldürü ile izleyicinin dikkatini ve takdirini kazandı. İki başarı göstermiş oyuncu 4 senelik birlikteliğini bugün sonlandırdığını deklare etti. İşte Sinem Ünsal ve Kıvanç Kılınç aşkı…

Sinem Ünsal – Kıvanç Kılınç İlişkisi Bitti    

29 yaşındaki güzel oyuncu Sinem Ünsal, 40 yaşındaki başarı göstermiş oyuncu Kıvanç Kılınç ile 4 senelik ilişkilerini tamamlamış oldu.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine bakılırsa, başrol kariyer yolculuğuna Mucize Tabip dizisiyle başlamış olan ve bu başarısını sürdüren güzel oyuncu Sinem Ünsal ile etkili oyunculuğuyla tanınan sevgilisi Kıvanç Kılınç cephesinden fena haber geldi. Meşhur oyuncu çift, ayrılık sonucu aldı.

 

Son olarak ‘Gizli saklı Saklı’ dizisiyle ve Aydınlıkevler oyunuyla Sinem Ünsal adından söz ettirirken, Kıvanç Kılınç da tiyatro oyunlarının yanı sıra bilhassa Şeklinde dizisiyle toplumsal medyayı sallıyor.

 

Çift Düşünce Ayrılığı Sebebi İle Ayrıldı

Sinem Ünsal ile Kıvanç Kılınç çifti 4 senenin sonunda ayrıldı. Kıvanç Kılınç’ın ‘Bir Alaturka Hikayet – Raif ile Letafet’ adlı tiyatro oyununda yer almış olduğu rol arkadaşı Sinem Ünsal ile aşk yaşamaya başlamıştı.

2018 yılından beri gözlerden uzak aşklarını sürdüren çift ara sıra toplumsal medyadan beraber çekindikleri fotoğrafları paylaşıyor ilişkilerini sürdürüyordu. Sadece çiftten bugün üzücü haber geldi. Birsen Altıntaş’ın haberine bakılırsa dört senedir beraberlik yaşayan Ünsal ile Kılınç’ın yaşadıkları düşünce ayrılıkları sebebiyle yollarını ayırma sonucu aldıkları öğrenildi.

 

02-07-2022
Yazar Hakkında

Belma Arslan

1985 senesinde Adapazarı’nda dünyaya geldi. 2008 Senesinde Sakarya Üniversitesi Gezim ve Gezi İşletmeciliğinden, 2011 senesinde da Anadolu Ünivers .. devamı..
mail

Leave A Reply