Şirinler – atv, 10 Eylül 2022 Cumartesi 10:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Şirinler – atv, 10 Eylül 2022 Cumartesi 10:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen filmi Şirinler, 10 Eylül 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Şirinler programını saat 10:00’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Fena büyücü Gargamel, Mavi Ay kutlamaları esnasında Şirinler köyüne saldırır ve Şirinler’i şelaledeki gizli saklı bir geçide kovalar. Esrarengiz geçitten geçen mavi yaratıklar, kendilerini aniden günümüz New York’unda, Central Park’ın tam ortasında bulurlar. New York’un karmaşasında sıkışıp kalmışlardır. Fakat Gargamel ve korkulu kedisi Azman da Şirinler’in peşinden New York’a gelmiştir.

Evli çift Patrick ve Grace Winslow’un evine tesadüfen düşen Şirinler, bu çiftin koruması altında New York’un altını üzerine getirerek hem hayatta kalmaya çalışırlar hem de Gargamel’e yakalanmadan, Şirinler köyüne giden geçidi tekrardan bulmaya çalışacaklar.

Şirinler, atv’de gösterilen ve 10 Eylül 2022 Cumartesi günü saat 07:30’da başlamış olan atv’de Hafta Sonu isminde programdan sonrasında saat 10:00’da başlamış olacak.

Şirinler programının yayını, 12:00’de gösterilen Bir Minik Gün Işığı isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply