Sizi Dinliyorum 2.Bölüm izle – Dizi Fragman izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Sizi Dinliyorum 2.Bölüm izle – Dizi Fragman izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Sizi Dinliyorum 2.Bölüm izle – Dizi Fragman izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Sizi Dinliyorum 2.Bölüm izle hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. EXXEN vizyonunda büyük coşkula izlenen Sizi Dinliyorum dizisinin yeni kısmı Cuma akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Onur Buldu şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Sizi Dinliyorum bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Sizi Dinliyorum 2.Bölüm izle

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Onur Buldu’nun 5 değişik karaktere yaşam verdiği Sizi Dinliyorum’da, her bölümde 5 değişik çift ve birfazcalaca mevzuk oyuncu içeriyor. Onur Buldu ve karakterleri, Sizi Dinliyorum’da eşi olmayan bir ilişki terakirlii edinimi sunuyor.

Sizi Dinliyorum Dizi Mevzusu

Yakında Türkiye’nin dijital platbiçimu EXXEN’de gösteryazcaımnmaya başlamış olacak olan “Sizi Dinliyorum” un tanıtımı gösteryazcaımndı. Yapımcılığını 25 Film’in ve başgörevinü Onur Buldu’nun üstlendiği “Sizi Dinliyorum” da, birbirinden değişik birfazcalaca karakter seyirci ile byüceşacak. Kahkahanın bir an olsun tfakatmlanmamış olmayacağı dizide birfazcalaca meşhur oyuncu da Onur Buldu’ya eşlik edecek. “Sizi Dinliyorum” yakında EXXEN’de… Sizi Dinliyorum hangi gün, hangi kanalda gösteryazcaımnıyor? Sizi Dinliyorum oyuncuları kimler? Sizi Dinliyorum mevzusu nedir?

Exxen aylık, yıllik meblağı ne kadar?

Exxen’de reklamlı olarak gosterilen içerikler için aylık 19.90 TL ücret gerekiyor. Reklamsız üyelikte ise aylık 29.90 TL meblağı var. Senelik olarak reklamlı içerik ise 199.20 TL. Senelik reklamsız üyelik ise 298.80 TL.

Leave A Reply