Son Savaş! Çıkış Tarihi ve Konusu

0

Reklamcılık

Kingdom 4. Sürem 24. Bölüm, haftanın son gösterim zamanı ile sıralanıyor. Mevcut anime hikayelerinin bir çok devamlı ara veriyor. Sadece aynı durum Krallık için geçerli değil. Hayranlar, son bölümün yayınlanmasında herhangi bir ara olmadığını bilmekten mutlular. Geçen sefer, Juuteki Dükü’nün Shou Hei Kun tarafınca toplanan tüm ordudan sayıca üstün olduğu görüldü. Ve şimdi, onlara eşit bir savaşım vermek, bu savaşçıların elinde kalan tek şey. Bölüm hakkında bilmenizde fayda olacak her şey burada.

Gelecek bölümde, hayranlar bu savaşın nihai sonucunun nasıl sonuçlanacağını görecekler. Bu finalde her şeyin bir sonuca varmasına olanak yok. Sadece sezonun bu bölümünde daha yeni rekabetlerin ateşleneceği kati.

Kingdom 4. Sezon 24. Bölüm

Kingdom 4. Sürem 24. Bölüm Sonrasında Ne Olacak?

Kingdom’ın bir sonraki bölümünün ön vizyonu ve adı hemen hemen ekranlara gelmedi. Sadece hayranlar, bu gezinin devam eden birçok hikayeye son vereceğinden güvenli. Geçmiş gezilerde düşmanların Zhao’nun kapısının önünde durduğu görüldü. Tek bir komutla, tüm Qin ordusu aynı anda Zhao’nun kalesine yürüyecekti. Sadece şimdi hayranlar, ikincisinin son harp için bir şeyler saklayıp saklamadığını merak ediyor.

Mangadaki arsa detaylarına gore, Qin ordusunun Zhao’nun tüm bölgelerini hakkaten ele geçirmesi ve fethetmesi fazlaca vakit alacak. Böylece Kingdom 4. Sürem 24. Bölüm, kahramanlar için geçici bir yengi getirebilir. Sadece bu savaşlarda nihayet bir zafer kazanana kadar uzun bir vakit var. Bunun haricinde final kısmı de gelecek günlerde yeni ışıklar yakacak.

Kingdom 4. Sezon 24. Bölüm

Önceki Bölüm Özeti!

Kingdom 4. Sürem 23. Bölüm başlığı “Reversal Rush” idi. Bölüm, Shou Hei Kun’un birlikleri ile Juuteki Dükü’ne katılan savaşçıların geri kalanı arasındaki savaşın devam etmesiyle başladı. Birincisinin, Dukes tarafınca sayıca fazla olduğu görüldü. Böylece harp ellerinden yitik gidiyordu. Diğer yanda ise öldürülme tehlikesiyle karşı karşıya olan Ka Ryo Ten’di.

Düşmanlar kapılarındaydı ve savaşı ellerinden geldiğince iyi bir halde ele geçirmeye çalışıyorlardı. Sadece işler bir sonuca varmadı. Bölüm, aynı ayrıntıyı vermeden bitti. Bu seyahat, Shou Hei Kun ve Dük’ün ordusu içinde kimin kazanacağına dair ayrıntıları vermeden bitti. Bu yanıt aşağıdaki hikayede yatıyor.

Kingdom 4. Sezon 24. Bölüm

Kingdom 4. Sürem 24. Bölüm: Çıkış Zamanı

Biz yazdıkça, son bölümün yayınlanmasında açıklanmış bir ara yok. Bu, devam eden birçok hikayeye son verecek olan final. Doğrusu Kingdom 4. Sürem 24 Bölümünün son gösterim zamanı 17 Eylül 2022. Hayranlar animenin tüm bölümlerini bir tek Kodansha’nın resmi sayfalarında yakalayabilecekler. Ve bununla ilgili tüm detayları burada almak için Anime Daily’ye göz atın.

Reklamcılık

Leave A Reply