Son Yaz – FOX, 2 Aralık 2022 Cuma 04:45

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Son Yaz, 2 Aralık 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Son Yaz programını saat 04:45’te FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara, 8 yıl ilkin hapse yollamış olduğu organize kabahat lideri Selçuk Taşkın’dan reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın tüm kabahat örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Sadece bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı Selim Kara’nın bizzat koruması…

Ailesi ile işi içinde kalan Savcı Kara, baş belası olarak görmüş olduğu Akgün’ü ailesinin yanına İzmir Çeşme’de bulunan Hakkaniyet Sitesi’ne götürmek zorunda kalır. Selim’in beklenmeyen misafiri Akgün’ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege’de başlamış olan bu rüzgar, her insanın yaşamını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Son Yaz, FOX’de gösterilen ve 2 Aralık 2022 Cuma günü saat 02:30’da başlamış olan Recep İvedik 4 adlı programdan sonrasında saat 04:45’te başlamış olacak.

Son Yaz programının yayını, 06:00’da gösterilen Şevkat Yerimdar adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply