Son Yaz – FOX, 3 Aralık 2022 Cumartesi 04:45

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Son Yaz, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Son Yaz programını saat 04:45’te FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Selim ve Akgün, Hakkaniyet Sitesi’ne, Canan’ın evinin tam karşısına taşınmıştır. Kara ailesinden yalnız Altay, Selim’in bu sürprizini mutlulukla karşılarken, Canan ve Yağmur, kendilerini kandırılmış hissetmektedirler.

Akgün, yapayalnız kalmıştır. Gideceği hiçbir yer olmadığı için savcının evinde kalmış olsa da bu durumu gururuna yedirememektedir. Akgün, bir çıkış yolu ararken, İstanbul’dan tanıdık bir yüzle karşılaşması, tüm sorunlarını çözebilecek bir fırsat olarak karşısına çıkar. Sadece işler kontrolden çıkar ve karşısına çıkan bu fırsat Akgün’ün ve asla istemediği halde Yağmur’un başını derde sokacak bir belaya dönüşür.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Son Yaz, FOX’de gösterilen ve 3 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 01:30’da süregelen En Hamarat Benim isminde programdan sonrasında saat 04:45’te başlamış olacak.

Son Yaz programının yayını, 06:00’da gösterilen Şevkat Yerimdar isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply