Takipçi Online

Instagram için türk gerçek takipçi ve beğeni satış sitesidir. Bunun dışında Facebook sayfa beğenisi gibi hizmetlerde verilmektedir. Blog bölümünde ise sosyal medya uzmanlarımız instagram hakkında tüm bildiklerini paylaşmaktadır.

Read More

instagram takipçi hilesi

Takipçi Arttırma instagram takipçi hilesi aracımızı kullarak instagram takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Üstelik ücretsiz. Takipçilerinizi arttırarak instagramda daha popüler biri olmak çok kolay.

Read More

Facebook Hesap Silme

Günümüzde dünyada 6 milyardan fazla insan yaşamakta ve hepsi farklı ülkelerde hayatlarını sürmektedir. Kimi ülkeler internete sahipken kimi ülkeler bu nimete sahip değildir. İnternete ve teknolojiye sahip olan ülkelerde yaşayan insanların çoğunlu sosyal medyayı kullanmakta ve facebook, twitter, instagram, swarm gibi farklı sitelerden hesap açmaktadırlar. Bir süreden sonra belli nedenlerden dolayı varolan hesaplarını silmek istemektedirler.Ancak […]

Read More

Facebook hesap silme

Günümüzde çoğu insan internet kullanıyor ve popüler olan sitelerden üyelikler alıyor. Ancak bazen aldıkları üyeliklerden pişman oluyorlar ve hesaplarını silmek istiyorlar. İşte tam bu sırada bu işlemin nasıl yapıldığını bilmiyorlar. Facebook, twitter, instagram vb sosyal paylaşım sitelerindeki hesabınızı nasıl silebileceğinizi adım adım resimli olarak anlatan ve bilgi veren bir sitedir.

Read More