Söz! Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası!

0

Reklamcılık

Extreme Hearts Bölüm 11, May Bee ve The Doll Bağlantı ekibi arasındaki maça şahit olacak. Önceki bölümde Kar Kurdu ve Yükseliş içinde coşku verici bir maç vardı. Tellere kadar inen garip bir maçtı. Kar Kurdu en iyi oyununu oynadı, sadece RISE’ın ekip emek harcaması Kar Kurdu’nun hızını ve enerjisini bastırdı.

Animenin bir sonraki bölümünde birinci derslik takımlar içinde bir maç olacak. Birincisi eski şampiyon olan May Bee ekibi olacak. Sadece onlara karşı oynayan ekip Doll Bağlantı takımıdır. Doll bağlantı ekibi şu anda voleybol sıralamasında ikinci sırada içeriyor ve finale çıkmak için bir numaralı takımla karşı karşıya gelecek. Gelecek bölüm hakkında data edinmek için aşağıdaki makaleyi okuyun!

Extreme Hearts 11. Bölüm

Extreme Hearts 11. Bölüm: Sırada Ne Olacak?

Extreme Hearts Bölüm 11, duygusal bir bağın yanı sıra coşku verici bir eşleşme izah edebilir. Animenin bir sonraki bölümünün adı “Promise”. Sadece bu sözün ne olduğu belli değil. Yarı final takımlarının oyuncularının birbirlerine duygusal olarak bağlı oldukları görülüyor. Bu yüzden, oyunun sonucu ne olursa olsun, birbirlerini kaybetmeyeceklerine dair söz verebilirler.

RISE takımının yarı finalde oynayan takımın oyununu gözlemlemesi büyük bir fırsat olacaktır. Voleybol, gözleme dayalı bir oyundur ve RISE, rakip takımların tüm hareketlerini okumalıdır. Sadece enerjisi yüksek bu oyunları seyretmek görsel bir şölen olacaktır. Önceki bölümün kendisi, Snow wolf ve RISE arasındaki maçı ateşledi.

Extreme Hearts 11. Bölüm

Süratli Özet

Extreme Hearts’ın onuncu kısmı, Michelle ve Hiyori’nin karşılaşmasıyla başladı. Hiyori, köprünün altından geçerken Michelle ile tanıştı. İkisi beraber eşyalarını paylaştılar ve bir bağ kurdular. Sadece, Michelle ondan sonra mali durumunun iyi olmadığını deklare etti. Ek olarak, beslenme rejimleri için yumurta ve pirinci almak için gitarını satması gerekiyor.

Hiyori ondan sonra Micheel için on beş kilo pirinç ve bir düzine yumurta getirdi. Sadece Michelle, yiyecek karşılığında gitarını Hiyori’ye verdi. Michelle, Hiyori’yi evine götürdü ve onu Ashely ile tanıştırdı. Ertesi gün, robotik oyuncular ve yüksek beceriye haiz RISE ekibi ile Kar Kurdu alana girdi. İkisi de RISE için zor anlamış olur yaşadı. Sadece RISE maçı kendi taraflarına aldı ve sonunda kazanmıştır.

Extreme Hearts 11. Bölüm

Extreme Hearts 11. Bölüm: Çıkış Zamanı

Extreme Hearts Bölüm 11, 11 Eylül 2022’de yayınlanacak. Kanegama yarışması finallerine doğru aşama kaydediyor. RISE, her oyunu gözlemlemeli ve gelecekteki rakibe sıkıntılı bir savaşım vermek için oldukça çalışmalıdır. Crunchyroll’da izlenebilecek. Anime hakkında daha çok güncelleme için Anime Daily sayfasını takip etmeye devam edin!

Reklamcılık

Leave A Reply