Söz – Star TV, 25 Ocak 2023 Çarşamba 16:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Söz, 25 Ocak 2023 Çarşamba günü ekrana geliyor. Söz programını saat 16:00’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

İstanbul’da yaşanmış olan bir terör saldırısı sonucu onlarca insan yaşamını kaybeder. Olayın arkasından Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu’nun yaşamı bir yeni bir akışa sürüklenir.

Saldırıyı üstüne alan terör örgütü ikinci bir fiil olarak sivil bir vatandaşı kaçırır. Bunun üstüne örgütün ele başını yakalamak ve kurtarma çalışmasını tamamlamak için Hususi Kuvvetler Komutanlığı bünyesinde yeni bir tim oluşturulmasına karar verilir.

Tim Komutanı olan Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu, kendi yaşamını tehlikeye atmak pahasına harekete geçer. Yolları vatan sevgisinde birleşen Tim birbirlerine hem kardeş hem vatan hem de siper olacaktır.

Söz, Yıldız TV’de gösterilen ve 25 Ocak 2023 Çarşamba günü saat 13:00’te süregelen Serap Paköz ile Gerçeğin Ardında isminde programdan sonrasında saat 16:00’da başlamış olacak.

Söz programının yayını, 18:15’te gösterilen Yıldız Haber isminde haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply