Spoiler, Nerede İzlenir Ve Yayın Tarihi •• Stig

0

One Piece 1034. bölümün içinde ne olduğu ve çıkış zamanı, One Piece 1034. bölümünün erken spoiler’ı ortaya çıktığına nazaran artık kati olarak tahmin edilebilir. 1035. bölümün bitişinin peşinden planlanmış bir ara olmadığı için One Piece 1034. bölüm 25 Eylül’de resmi olarak yayınlanacak.

One Piece 1034. bölüm taranan film klipleri, çoğu zaman yayınlanmadan önceki Cuma günü kullanıma sunulur. Bunlar çoğu zaman oldukça doğru bir halde çevrilir, sadece çevirinin doğruluğunu sağlamak ve diziyi desteklemek için daima resmi yayına kadar beklemeniz önerilir.

One Piece 1034. Bölüm hemen hemen direkt spoiler içermedi, sadece gene de Bölüm 1033’ün erken sızıntılarına dayanarak bazı şeyleri tahmin edebiliriz.

One Piece Bölüm 1034: Çıkış Zamanı ve Ihtimaller içinde Spoiler

One Piece Chapter 1034, daha ilkin de bahsedilmiş olduğu benzer biçimde 25 Eylül Pazar günü resmi çıkışını hedefliyor. 1033. bölüm spoilerına nazaran dizi için planlanmış bir ara yok, bu yüzden beklenmedik bir şey olmadıkça bu gösterim zamanı olmalı.

Bölümler, Crunchyroll ve Netflix web sitelerinde 12:00 EST’de (DST esnasında 11:00 EST) yayınlanır. Manga Plus’ta en yeni Crunchyroll bölümünü ücretsiz bir şekilde seyredebilirsiniz. Shonen Jump uygulaması için dizi kasası kapanmıştır. Sadece, tek parça spoiler’ın çoğunu burada okuyabilirsiniz.

One Piece 1034. Bölüm Çıkış Zamanı

One Piece 1034. Bölüm 25 Eylül 2022’de yayınlanacak. Sanji Bsasu Kun; Viz Title: Sanji vs Queen, “manga ve anime serisinin ilk kısmı” Japonya’da Fuji TV’de yayınlanacak. Bu tarihte, ABD Birleşik Devletleri, Brezilya, Fransa, İngiltere ve Hindistan dahil olmak suretiyle dünyanın birçok ülkesi, en yeni One Piece bölümünü kullanıma sunacak.

İlişkili: Elbaf One Piece: Enel Elbaf’ta Büyük Dönüşünü Yapabilecek mi?

Pasifik Yaz Saati: 18:00 PDT

21:00 PDT Doğu Saati

Hindistan saati: 18:30 IST

02:00 İngiliz Standart Saati

03:00 CEST (Avrupa Saati)

PHT (Filipin Saati): 9 am

Japon Standart Saati: 10:00 JST

10:30 mahalli saat

One Piece 1034. Bölüm Fragmanı

Videonun ön seyretme linki alttadır.

1034.Bölüm Nereden İzlenir?

Şahsen bu kısmı Netflix’te izlemenizi tavsiye ederim. Sadece Crunchyroll, One Piece’i tertipli olarak izleyebileceğiniz bir öteki alternatif. Seri, Crunchyroll’da rutin olarak yayınlanıyor, sadece Japonca ve İngilizce altyazılı izlemelisiniz. One Piece öteki akış platformlarında da mevcuttur, sadece bölümlerini sık sık güncellemezler, bu yüzden son olarak olanları görüntüleyemezsiniz. Dünyanın tüm bölgelerinin Crunchyroll’daki One Piece bölümlerine erişimi olmadığını ihmal etmeyin.

Leave A Reply