[Spoilers] Bir Veda Daha! Yayın tarihi

0

Reklamcılık

Sonunda, molalar sonlanmış oldu ve Kaguya-Sama Love Is War Bölüm 275 yeniden sahalara çıktı. Sadece bu bölümün haiz olduğu tek fena haber, hayranların bir karaktere daha veda etmeye hazır olması gerektiğiydi. O zamandan beri, web bu kişinin adını tahmin ediyor. Ichikawa ve Iino, listedeki en iyi yarışmacılar. Sadece şu ana kadar hiçbir şey doğrulanmadı. O halde sözü daha çok uzatmadan yeni bölüm hakkında bilmenizde fayda olacak her şey burada.

Kaguya-sama’nın bir sonraki kısmı, sonun başlangıcında başlamış olacak. Manganın sonu yakın ve hayranlar şimdiden alternatifler aramaya başladı. Fakat aslolan sual şu ki, bu hafta son kez kimi göreceğiz?

Kaguya-Sama Aşk Savaştır Bölüm 275

Kaguya-Sama Aşk Savaştır Bölüm 275: Bundan Sonrasında Ne Olacak?

Önceki bölümün son panelinde önermiş olduğu benzer biçimde, bir sonraki seyahat bununla birlikte bir karakterin yayının sonucunu da getirecek. Fakat bu karakterin kim olacağını bilmiyoruz. Bizi son kez gören kişinin Iino olması için iyi bir talih var. Fakat burada bile arkın hikayede keşfedeceği oldukça şey var. İnternet üstünden Iino ve Ishigami’nin hikayesinin tamamen yeni bir öykü alacağı gerçeği hakkında büyük bir gevezelik var.

Sadece yazar şu anda aynı anda üç proje üstünde çalışıyor. Bu yüzden, dördüncü bir projeye vakit ayırmak oldukça vakit alacaktır. Bu hafta itibariyle Ichikawa yada Iino’ya veda etmemiz mümkün. Kaguya-Sama Love Is War Bölüm 275 bu hafta tüm cevapları verecek.

Kaguya-Sama Aşk Savaştır Bölüm 275

Süratli Özet!

Kaguya-Sama Love Is War Bölüm 274, “Maki Shijo, Nagisa Kashiwagi ve Tsubasa Tanuma’nın Son Bölüm 2. Kısmı” başlığını taşıyordu. Bölüm Maki ve Nagisa arasındaki konuşma ile başladı. İkincisi, yalnız kızın haiz olduğu tüm nitelikleri kabul etmek için ona gitti. Akıllı, parlak zeka ve arkadaşlarına karşı da nazikti. Ayrı bir panelde Nagisa tek başına oturdu ve Tsubasa’yı Maki’ye geri vereceğine yemin etti.

Bölüm ondan sonra Ishigami ve Maki arasındaki bir sohbete geçiyor. İlk kez bir adam tarafınca terk edildiğini öğrenmişti. Bu, Nagisa’nın Maki’ye gittiği ve ona artık Tsubasa’yı sevmediğini söylediği zamandı. Sadece bu konuşma kısa sürede münakaşaya dönüştü. Bölüm, hepsinin problemi çözmek için Tsubasa’nın büyükbabasına ulaşmak zorunda kalmasıyla sonlanmış oldu.

Kaguya-Sama Aşk Savaştır Bölüm 275

Kaguya-Sama Love Is War Bölüm 275: Çıkış Zamanı

Son bölümün kırılmasıyla karşı karşıya kaldıktan sonrasında, hayranların bu hafta daha çok bekleme mevzusunda endişelenmeleri gerekmeyecek. Kaguya-Sama Love Is War Bölüm 275, bu hafta herhangi bir gecikme olmaksızın yayınlanacak. Bölümün son gösterim zamanı 8 Eylül 2022’dir. Hayranlar tüm bölümleri yalnızca Kodansha’nın resmi sayfalarında yakalayabilecekler. Bu yüzden, tüm güncellemeleri buradan almak için Anime Daily’ye göz atın!

Reklamcılık

Leave A Reply