Survivor 2022 All Yıldız Şampiyonu Belli Oldu! Survivor Şampiyonu Kim Oldu?|30 Haziran 2022

0
Survivor 2022 All Star Şampiyonu Belli Oldu! Survivor Şampiyonu Kim Oldu?|30 Haziran 2022

Survivor’da bir sürem daha bitti. Büyük final için 4 isim İstanbul’a geldi. Nisa ve Adem’in finalist olduğu 30 Haziran Perşembe günü Survivor 2022 All Yıldız’ın şampiyonu belli oldu!

Survivor’da bir sürem daha sonlandı! Survivor 2022 All Yıldız’ın Şampiyonu 30 Haziran Perşembe günü belli oldu! Survivor 2022 All Yıldız 15 Ocak 2022 tarihinde yeni sezona başladı. Ünlüler- Gönüllüler olarak 14 er kişiden oluşan takımlar her hafta elenen isimlerle azalmaya ve ilk haftalarda yedek yarışmacıların gelmesi ile devam etti. Birleşme partisi ile Survivor sezonunun ortasına gelindi. Arkasından yarışmacılar performanslarını daha çok arttırarak gözlerini şampiyonluğa dikmiş tüm çabalarını gösterdi. Dokunulmazlıkların önemi daha da arttı. Asla beklenmeyen adlar asla beklenmedik noktalarda elendi. Bazı oyuncular ağır sakatlıklar geçirdi ve yarışmadan ayrılmak zorunda kaldılar. Finale 3 hafta kala bireysel oyunlara geçildi takımlar dağıldı. Dokunulmazlık oyunları artık oldukca daha mühim hale geldi. Bireysellik öncesi toplu sms yapılmış oldu ve finale kadar o sms ler ile elemeler gerçekleşti. Son eleme ile beraber büyük finale gidecek 4 isim belli oldu. Ayşe Yüksel, Nisa Bölükbaşı, Batuhan Karacakaya ve Adem Kılıçcı. Bu dört isim içinde Dominikte son oyunlar oynandı. Sıralama oyunları büyük finaldeki 4 koltuğa gidecek adları belirleyecekti. İlk iki kazanan Batuhan ve Adem oldu. Kalan iki şahıs İstanbul yarı finalinde sms e kalacaktı. O isimlerde Ayşe ve Nisa oldu. 29 Haziran Çarşamba akşamı yarı final ve 30 Haziran Perşembe akşamı Final gecesi yapılmış oldu ve 6 aylık uzun sürem Survivor All Yıldız sampiyonu bu gece belli oldu. Survivor 2022 şampiyonu kim oldu? İşte o isim…

Survivor 2022 Büyük Finalde 4 İsim

‘AYŞE’, ‘NİSA’, ‘BATUHAN’, ‘ADEM’

Dominik Cumhuriyeti’nde başlamış olan Survivor 2022 sezonu, İstanbul Haliç Tershane’de büyük final gecesi ile tamamlanıyor. Survivor yarı finale kimler çıktı? Hangi yarışmacılar elendi? 29 Haziran akşamı belirlendi. Bu akşam Ayşe ve Nisa içinde SMS oylaması gerçekleşti. Arkasından son 3 isim SMS oylamasına çıktı.



Ayşe ve Nisa içinde bir isim hayallerine veda etti ve SMS oylaması sonrası yarı finaldeki 3 isim belirlenmiş oldu.





Büyük finalin ilk saatlerini Murat Ceylan sundu. Sms e oluşturulan iki isim Ayşe ve Nisa oldu. Geride kalan 6 aylık koca sezonun özet videoları, yarışmacıların yaşadıkları zorlukları, mücadeleleri ve en gülünç anları izledik. Yarı finalde olan 4 ismin aileleri ve sevenleri İstanbul Haliç Tershane’yi doldurmuştu. Yarışmacıların aileleri ile kavuşma anları her insana duygusal anlamış olur yaşattı.

29 Haziran akşamı iki eleme gerçekleşti ve Survivor’un finalistleri belli oldu.  

İlerleyen saatlerde Acun Ilıcalı’nın sunmaya başladığı Yarı Final’in sms neticeleri açıklandı. Nisa ve Ayşe içinde minimum sms i alan isim Ayşe Yüksel oldu. Ayşe Yüksel elendi ve Nisa yarı finalist oldu.

Gecenin ilerleyen saatlerinde bir isim daha sms sonuçlarına bakılırsa hayallerine veda edecekti.

Acun Ilıcalı yarışmacılara ve ailelerine söz hakkı verip son kez, neticeleri deklare etti. Açıklamadan ilkin ise şu açıklamada bulunmuş oldu; ‘’Azca oy alan veda edecek demek istemiyorum. O denli oldukca oy var ki. Oldukça oy alan finale çıkacak diyebilirim.’’ Dedi ve Survivor finalini göremeyecek son adı deklare etti. Hayallerine ve Survivor’a 3. Olarak veda eden isim Batuhan Karacakaya oldu.

Survivor 2022 All Yıldız Finalistleri ‘NİSA’ ve ‘ADEM’ oldu.

Survivor 2022 All Yıldız Şampiyonu, Survivor Birincisi… 

Survivor 2022 All Yıldız 30 Haziran Perşembe Büyük Final gecesi yaşandı. Bu akşam ile beraber 2022 sezonu da kapanık olacak. Sadece akıllarda o sual. Survivor All Yıldız’ın şampiyonu kim oldu?

Acun Ilıcalı oluşturulan sms in neticelerini deklare etti. Halk oylaması sonucu kazanan isim, Survivor 2022 All Yıldız ŞAMPİYONU… NİSA BÖLÜKBAŞI…

SURVIVOR ALL STAR 2022 ŞAMPİYONU! | Survivor All Yıldız 2022 – Final





























30-06-2022
Yazar Hakkında

Belma Arslan

1985 senesinde Adapazarı’nda dünyaya geldi. 2008 Senesinde Sakarya Üniversitesi Gezim ve Gezi İşletmeciliğinden, 2011 senesinde da Anadolu Ünivers .. devamı..
mail

Leave A Reply