Taçsız Prenses – FOX, 25 Ocak 2023 Çarşamba 23:30

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Taçsız Prenses, 25 Ocak 2023 Çarşamba günü ekrana geliyor. Taçsız Prenses programını saat 23:30’da FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Masal 9 yaşlarında, pırlanta benzer biçimde fakat küçücük yaşlarında yaşam mücadelesine atılmak zorunda kalmış bir kızdır. En büyük düşsel kalp hastası anası Şirin’in iyileşmesi ve bigün yine beraber yaşamalarıdır. Fakat Masal’ın hain üvey babası Fuat tüm planları bozar.

Yeni derslik öğretmeni Evgin hariç koca dünya ona karşı birlik olmuş benzer biçimde dursa da Masal yılmaz. Anası için mücadeleye devam eder. Sonunda Şirin taburcu olur ve Fuat intikam için geri döner.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Taçsız Prenses, FOX’de gösterilen ve 25 Ocak 2023 Çarşamba günü saat 20:00’da başlamış olan Hayatımın Şansı adlı programdan sonrasında saat 23:30’da başlamış olacak.

Taçsız Prenses programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply