TeknikFikir

Çocukluğumdan beri gelen teknolojinin her alanına olan merakımı ilk başta tek başıma sonralarda ise ekip arkadaşlarıyla genişletebileceğim şekilde oluşturduğum bir blog/bilgi sitesi. Teknolojiden ve teknolojiyle alakalı her türlü konudan bilgi almak istiyorsanız TeknikFikir her daim sizinle.

Read More

muhasebe programları

Fenesoft tarafından işletmeler için geliştirilen ticari programlar ile işyeri hesap takinizi cari, kasa, stok, fatura, çek, senet, teklif, sipariş, banka, taksitli satış bazında kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Read More

Road Blocker Ankara

Çeyrek asır içerisinde kazanmış olduğumuz engin bilgi ve tecrübemiz ile müşterilerimizin güvenliği ile ilgili en etkin çözümleri ürettik. Küçük bir ofis ile başlayan şirketimizin büyüme konusundaki stratejisi müşterilerimizin ihtiyaçları ile uyum içerisinde taktiksel çözümlerimiz ile büyük bir sanayi olma yönünde hızla ilerlemektedir.

Read More

Güvenlik Online

Güvenlik konusunda Haberler, ürün incelemeleri, ürün çeşitleri, güvenlik firmalari, güvenlik iş ve işci bulma, güvenlik fuar bilgileri ve sektörle alakalı güncel haberler içerir

Read More

Araç Takip Sistemleri

Araç Takip olarak uzman kadromuzla kaliteden ödün vermeden araç takip, kontrol ve yönetim sistemleri alanında hizmet vermekte olup kuruma özel hizmet geliştirme ve inovatif çözümlerle gelen her talebi çözüme kavuşturmaktayız.

Read More

Youtube indir

Youtube video indirmeye yönelik kurulmuş bir sitedir. Yapmanız gereken video linkini girerek indireceğiniz videoyu seçmektir.

Read More

AppleFoni

Aylık 700 binden fazla sayfa gösterimi ve 450 binden fazla benzersiz ziyaretçisi ile Türkiye’nin en büyük tematik haber sitelerinden birisiyiz. Apple iPhone, iPad, Mac Ailesi, iOS, OS X başta olmak üzere diğer Apple odaklı haberlere, söylentilere ve kendimize ait ve üçüncü taraf incelemelere sitemiz üzerinde yer veriyoruz.

Read More