Terim 5.Bölüm izle – Dizi Fragman izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Terim 5.Bölüm izle – Dizi Fragman izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Terim 5.Bölüm izle – Dizi Fragman izle Tek Part Full İzle benzer halde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Terim 5.Bölüm izle hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. NETFLİX vizyonunda büyük coşkula izlenen Terim belgeselin yeni kısmı 15 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Fatih Terim benzer halde sevilen oyuncularının yer almış olduğu Terim bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Terim 5.Bölüm izle

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Futbolcacu, kaptan, hoca, baba, dede, imparator… Bir ömre tüm bu ödatları sığdıran Fatih Terim’in futbolca kariyerindeki zaışıkleri ve yenilgileri bir de kendisinden kulak verin. Netflix’in Fatih Terim’in yaşamını mevzu edinen dört bölümlük belgesel dizisi Terim’den teaser gösteryazcaımndı. Belgesel, 15 Eylül’den saygınlıken Netflix’te gösterimda olacak. Netflix, yıller içinde kişisel yaşamında değişik roller üstlenirken bir taraftan da milletal ve internasyonal futbolca geçmişine adını altın harflerle yazcadıran Fatih Terim’in efsaneleşmişleşmiş kariyerinde, 1996-2022 yıllerına odaklanan Terim belgeselinin ilk teaserını gösteryazcaımdı.

Fatih Terim’i bizzat kendisinin söylediğı dört bölümden oluşan belgesel, Türkiye’nin spor alanındaki en önemli figürlerinden birinin bugüne dek asla bilinmeyen yanlamış olurını de aydınlıkna çıkarıyor. Belgeselin senaristliğini kevrene alan Altuğ Gültan, yönetmen koltuğunu ise Burak Aksoy ile hisselaşıyor. Yapımcılığını Goya Entertainment’ın gerçekleştirmiş olduği Terim belgeseli, 15 Eylül’de Netflix’te gösteryazcaımnacak. Netflix, Fatih Terim adına meydana getirilen belgeselin adının TERİM olacağını duyurdu. İlk Grande olarak kabul edilen belgeselin adı resmi olarak TERİM oldu.

Terim Belgeseli Mevzusu

Terim, Türk futbolcaunun en önemli adlarınden kabul edilen Fatih Terim‘in yaşamını mevzu ediyor. Belgeselde hem milletal hem internasyonal futbolca geçmişine adını yazcadıran, yaşamı süresince futbolcacu, kaptan, hoca, baba, dede, imparator olarak değişik rollere haiz olan Fatih Terim’in yaşamına dair bilinmeyenler gözler önüne seriliyor.

Leave A Reply