Terzi dizisinin ikinci sezonuna bomba isim

0
Terzi dizisinin ikinci sezonuna bomba isim

Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Terzi’nin ikinci sürem hazırlıklarına da başlandı. Terzi dizisinin ikinci sürem çekimleri başlarken bomba bir isimle antak kalma sağlandı.

Çağatay Ulusoy’un başrolde olduğu Terzi dizisinin ikinci sürem çekimleri başladı. OGM Pictures imzası taşıyan Terzi dizisinde yaşanmış olan birçok aksilik sonrası işler yoluna girmişti. Çağatay Ulusoy ile Şifanur Gül’ün partner olduğu dizi Netflix’le 3 sürem anlaşması yapmış oldu. Hazırlıklarının peşinden çekimlerine de başlanan dizinin ilk sezonu tamamlandı. Terzi dizisinin ikinci sürem çekimlerine de başlandığı öğrenildi. Birsen Altuntaş’ın haberine gore Terzi 2. Sezona dahil olacak yeni bir isim var. Başarıya ulaşmış oyuncu Berrak Tüzünataç Terzi 2. Sezona bomba benzer biçimde bir giriş meydana getirecek.

Terzi dizisine yeni oyuncu

Cem Karcı’nın yönetmen koltuğunda oturmuş olduğu Terzi dizisi ilk olarak kanal problemi yaşamıştı. Ondan sonra Netflix’le antak kalma elde eden ve ilk adı Süslü Korkuluk olan Terzi dizisinde bu kez de hanım başrol oyuncusu ile ilgili problemler yaşandı. Yaşanmış olan sorunların peşinden ekibini tamamlayan ve çekimlere başlanan diziden güzel haberler de gelmeye başladı. OGM tarafınca projelendirilen Terzi dizisi Netflix’le 3 sürem anlaşması yapmış oldu. Çağatay Ulusoy, Şifanur Gül, Salih Bademci, Olgun Şimşek, Evrim Alasya, Engin Şenkan, Ece Sükan’ın yer almış olduğu Terzi dizisinin 2. Sezonunda Berrak Tüzünataç da olacak. Yetenekli ve yakışıklı bir terzi olan Peyami ve Esvet’in aşk dolu hayatına bomba benzer biçimde bir giriş meydana getirecek.

Terzi dizisi 2. Sezonunda başarı göstermiş oyuncu yer ediniyor

OGM Yapım’ın iddialı yapımlarından biri olmaya aday Terzi dizisi merakla planlanıyor. Terzi ekibi geçen haftalarda ilk sürem çekimlerini tamamladı. Üç sürem olarak tasarlanan Terzi dizisinin ikinci sürem çekimlerine de başlandı. Oyuncu ekibi, flashback sahneleri ve etkisinde bırakan senaryosuyla merak uyandıran Terzi dizisine ekranın başarı göstermiş isimlerinden Berrak Tüzünataç da dahil oldu. Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu’nun yazdığı Terzi dizisi Netflix platformundan seyirciyle buluşacak. Üç sezonun beraber çekilmiş olduğu Terzi dizisi uzun bir bekleyişin peşinden ekrana gelecek. Dönem dizisi tadında sahneleriyle ekrana gelecek Terzi dizisinde Peyami’nin kendisine gelinlik diktirmek için gelen Esved’e aşık olmasıyla süregelen bir öykü anlatılacak.

04-07-2022
Yazar Hakkında

Metin Caba

Belgesel, dizi, beyaz perde, tv programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer emek harcamalar yapıyor. C .. devamı..
mail

Leave A Reply