Teşkilat – TRT 1, 1 Aralık 2022 Perşembe 03:15

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Teşkilat, 1 Aralık 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Teşkilat programını saat 03:15’te TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Türkiye’ye karşı harekete geçen karanlık bir yapı, planlarını devreye sokarak, uluslar arası alanda dikkat çeken Türkiye’nin İHA ve SİHA programını hedef alır. Bu sürpriz hamlenin peşinden Millî İstihbarat Teşkilatı çatısı altında gizli saklı bir ekip kurulmasına karar verilir.

Deneyimli istihbaratçı Mete Bey öncülüğünde kurulacak bu ekibin yurt içi ve yurt haricinde birçok gizli saklı operasyona imza atması planlanırken; bu operasyonların hedefe yetişmesi ve etkili olması için, ekip üyelerinin kağıt üstünde ve resmen ölmüş bilinmeleri mecburiyeti ortaya çıkar.

Teşkilat, TRT 1’de gösterilen ve 1 Aralık 2022 Perşembe günü saat 00:00’da süregelen Dizi isminde programdan sonrasında saat 03:15’te başlamış olacak.

Teşkilat programının yayını, 05:55’te gösterilen Benim Adım Melek isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply