Teşkilat – TRT 1, 2 Aralık 2022 Cuma 03:15

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Teşkilat – TRT 1, 2 Aralık 2022 Cuma 03:15 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Teşkilat, 2 Aralık 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Teşkilat programını saat 03:15’te TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Türkiye’ye karşı harekete geçen karanlık bir yapı, planlarını devreye sokarak, uluslar arası alanda dikkat çeken Türkiye’nin İHA ve SİHA programını hedef alır. Bu sürpriz hamlenin arkasından Millî İstihbarat Teşkilatı çatısı altında gizli saklı bir ekip kurulmasına karar verilir.

Deneyimli istihbaratçı Mete Bey öncülüğünde kurulacak bu ekibin yurt içi ve yurt haricinde birçok gizli saklı operasyona imza atması planlanırken; bu operasyonların hedefe yetişmesi ve etkili olması için, ekip üyelerinin kağıt üstünde ve resmen ölmüş bilinmeleri mecburiyeti ortaya çıkar.

Teşkilat, TRT 1’de gösterilen ve 2 Aralık 2022 Cuma günü saat 00:00’da süregelen Kasaba Doktoru isminde programdan sonrasında saat 03:15’te başlamış olacak.

Teşkilat programının yayını, 05:40’ta gösterilen Benim Adım Melek isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply