The Handmaid’s Tale 5.Sezon 4.Bölüm izle

0

Bu yazcaımizde sizlere The Handmaid’s Tale 5.Sürem 4.Bölüm izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak The Handmaid’s Tale 5.Sürem 4.Bölüm izle Tek Part Full İzle benzer şekilde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

The Handmaid’s Tale 5.Sürem 4.Bölüm izle hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. HULU vizyonunda büyük coşkula izlenen The Handmaid’s Tale dizisinin yeni kısmı Perşembe akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley benzer şekilde sevilen oyuncularının yer almış olduğu The Handmaid’s Tale bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

The Handmaid’s Tale 5.Sürem 4.Bölüm izle

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

“The Handmaid’s Tale”in dördüncü sfaizunun prömiyeri 2021’e ertelendi. Elisabeth Moss önderliğindeki drfakatnın dördüncü sfaizunun prodüksiyonu, mart ayında, Kanada’da başlamış fakat koronavirüs pandemisi sebebiyle ara vermek zorunluilukinde bırakılmıştı. Şovun dördüncü sfaizunun bu sonbaharda başlfakatsı planlanmıştı, şimdi ise Hyüce, izlenme zfakatnıni gelecek yıla kaydırdı. Hyüce, yapmış olduğu açıklfakatda Nicole Kidman ve Melissa McCarthy’nin oynadığı mini dizi “Nine Perfect Strangers” ve Kate McKinnon önderliğindeki “The Dropout”un da gelecek yıl gösteryazcaımnacağını bildirdi.

“Handmaid’s Tale”, geçmiş olduğumiz yazcaın ortasında, 4 Ağustos’taki üçüncü sfaiz finali ilkinsinde, dördüncü sfaiz için onay almıştı. Distopik drfakatnın üçüncü sfaizu Hazcairan 2019’da başlatıldı. Bu tarih, geçen yılki Emmy’e uygun değildi ve bu yılki merasimde dizinin adını duyabiliriz. İlk iki sfaizun prömibölgeleri nisan ayında gerçekleşmişti. Dizi, 2020 yılsinde ilk kez bir takvim yılninı boş geçirmiş olacak.

Elisabeth Moss önderliğindeki kadroda, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dowd, Max Minghella, Madeline Brewer, O-T Fagbenle, Amanda Brugel ve Bradley Whitford benzer şekilde adlar byücenuyor. “The Handmaid’s Tale”, Bruce Miller tarafınca Margaret Atwood’un aynı adlı romanından uyarlandı. Miller, Moss, Warren Littlefield, Daniel Wilson, Fran Sears, Ilene Chaiken, Eric Tuchman, John Weber, Sheila Hockin ve Frank Siracusa tarafınca yapımcılık bakılırsavi üstlenildi. Dizi MGM Television tarafınca üretildi.

The Handmaid’s Tale Dizi Mevzusu 

Son yıllerın en ses getiren dizisi! 15 Emmy ve 2 Altın Küre ödüllü; Margaret Atwood’un ödüllü ve fazcalaca satan “Damızlık Kızın Öyküsü” adınde romanından uyarlanan drfakat dizisi, ABD Birleşik Devletleri’nin parçası olan Gilead distopyasındaki toikincilter toplum yaşamını mevzu alıyor. Çevresel yıkımler ve düşen doğum oranlamış olurı karşısında, Gilead hanımefendilere devlet mideal benzer şekilde davranan tutucu bir rejimle yönetilmektedir. Offred son kalan doğurgan hanımlardandır ve bir Komutan’ın evinde hizmetçi olarak iş koşturmacasındadır. Hizmetçi hanımlar bu yozlaşmış dünyada popülasyonu arttırmak için damızlık olmaya zorlanmaktadır. Gilead’daki herhangi birinin casus olabileceği bu korkyüce cemiyetda Offred; Komutanlamış olur, onların acımasız eşleri, Martha’lar ve hizmetçi dostları içindedır. Offred’in tek fakatcı yaşamta kalmak ve kendisinden alınan kızını bulabilmektir. 

Leave A Reply