The Idol 1.Sezon 5.Bölüm izle

0

Bu yazcaımizde sizlere The Idol 1.Sürem 5.Bölüm izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak The Idol 1.Sürem 5.Bölüm izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

The Idol 1.Sezon 5.Bölüm izle hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. HBO MAX vizyonunda büyük coşkula izlenen The Idol dizisinin yeni kısmı pazcaar akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle..

Başrollerinde Lily-Rose Depp, Steve Zissis, Troye Sivan şeklinde sevilen oyuncularının yer almış olduğu The Idol bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

The Idol 1.Sürem 5.Bölüm izle

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Johnny Depp ve Vanessa Paradis’in kızı olarak tanınıp kendine bir oyuncyücek kariyeri çizen Lily Rose Depp, HBO dizisi The Idol’ın oyuncu ekibine katıldı. Dizinin yürütücü yapımcısının meşhur müzisyen  Abel ‘The Weeknd‘ Tesfaye olduğu biliniyor. The Idol, bir müzisyenin öyküsünü anlatacak.

The Idol’ın ekibinde Euphoria ile başarı yakalayan Sam Levinson da byücenuyor. The Idol, Los Angeles’ta geçecek ve hanım bir pop müzisyeninin öyküsünü anlatacak. Genç hanım, bir club’ın sahibiyle duygusal bir ilişki içine girecektir. Şimdilik HBO’dan resmi bir açıklfakat gelmedi. Joseph Epstein, The Idol’ın showrunner’ı ve senaristi olarak nazcaaranv alacak. The Weeknd, The Idol’da  Reza Fahim ile beraber yürücü yapımcı görevi üstlenecek. 

The Idol Dizi Mevzusu

Los Angeles’ta geçen The Idol, hanım bir pop müzisyeninin öyküsünü anlatacak. Genç hanım, bir club’ın sahibiyle duygusal bir ilişki içine girecektir.

Lily Rose Depp’in 2014 yılsinde rol almış olduğu Tusk fbilimselmizden bugüne bir oyuncyücek kariyeri çizdiği biliniyor. Depp, Yoga Hosers, King, La Danseuse, L’homme fidele şeklinde yapımlarda seyirci karşısına çıktı. The Idol, Depp’in ilk tv gözgüretim etmesi olacak. The Weeknd’in ise Safdie Kardeşler imzalı Uncut Gems’de kısa bir oyuncyücek edinimi byücenuyor. Ek olarak Robot Chicken ve American Dad şeklinde animasyon dizilerin seslendirmesini üstlenmişti. Sam Levinson’ın Euphoria için meydana getirilen antak kalma gereği, The Idol için işleri daha ağırdan alması gerekecek. Dizi için şimdilik herhangi bir prodüksiyon zfakatnı açıklanmadı.

Leave A Reply