Toprak ile Fidan – Star TV, 2 Aralık 2022 Cuma 02:30

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Toprak ile Fidan – Yıldız TV, 2 Aralık 2022 Cuma 02:30 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Toprak ile Fidan, 2 Aralık 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Toprak ile Fidan programını saat 02:30’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Toprak; geçirdiği trafik kazasından sonrasında 5 yıl komada kalır ve uyandığında hiçbir şey anımsamaz. Hayatıyla ilgili yalnız kendine söylenen şeyleri benimsemek zorunda kalan Toprak için bir şeyler yerine tam oturmaz. Anası Keriman, Toprak’ı nişanlısı bulunduğunu söylediği Aydan’la evlenmesi için zorlar. Fidan ise 5 yıl ilkin kocası ve çocuğunu yitirmiştir ve hasta babası ile üvey anası ile birlikte yaşamaktadır. Toprak’ın ve anası Keriman’ın uzun senelerdir hizmetlisi olan Halide; gerçekleri bilen iki kişiden biridir ve içindeki suçluluk duygusunu daha çok bastıramayarak gerçekleri anlatmak için Toprak’la birlikte Fidan’ın yanına gider.

Toprak ile Fidan, Yıldız TV’de 2 Aralık 2022 Cuma günü gösterilen ilk program olarak saat 02:30’da başlamış olacak.

Toprak ile Fidan programının yayını, 03:30’da gösterilen Sabahın Sultanı Seda Sayan adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply