Toprak ile Fidan – Star TV, 2 Aralık 2022 Cuma 16:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Toprak ile Fidan – Yıldız TV, 2 Aralık 2022 Cuma 16:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Toprak ile Fidan, 2 Aralık 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Toprak ile Fidan programını saat 16:00’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Toprak; geçirdiği trafik kazasından sonrasında 5 yıl komada kalır ve uyandığında hiçbir şey anımsamaz. Hayatıyla ilgili yalnız kendine söylenen şeyleri benimsemek zorunda kalan Toprak için bir şeyler yerine tam oturmaz. Anası Keriman, Toprak’ı nişanlısı bulunduğunu söylediği Aydan’la evlenmesi için zorlar. Fidan ise 5 yıl ilkin kocası ve çocuğunu yitirmiştir ve hasta babası ile üvey anası ile birlikte yaşamaktadır. Toprak’ın ve anası Keriman’ın uzun senelerdir hizmetlisi olan Halide; gerçekleri bilen iki kişiden biridir ve içindeki suçluluk duygusunu daha çok bastıramayarak gerçekleri anlatmak için Toprak’la birlikte Fidan’ın yanına gider.

Bu dizi, “Genel seyirci kitlesine hitap eden” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Toprak ile Fidan, Yıldız TV’de gösterilen ve 2 Aralık 2022 Cuma günü saat 13:00’te başlamış olan Serap Paköz ile Gerçeğin Ardında isminde programdan sonrasında saat 16:00’da başlamış olacak.

Toprak ile Fidan programının yayını, 18:15’te gösterilen Yıldız Haber isminde haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply