Toprak ile Fidan – Star TV, 20 Kasım 2022 Pazar 07:30

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Toprak ile Fidan – Yıldız TV, 20 Kasım 2022 Pazar 07:30 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Toprak ile Fidan, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Toprak ile Fidan programını saat 07:30’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Toprak; geçirdiği trafik kazasından sonrasında 5 yıl komada kalır ve uyandığında hiçbir şey anımsamaz. Hayatıyla ilgili bir tek kendine söylenen şeyleri benimsemek zorunda kalan Toprak için bir şeyler yerine tam oturmaz. Anası Keriman, Toprak’ı nişanlısı bulunduğunu söylediği Aydan’la evlenmesi için zorlar. Fidan ise 5 yıl ilkin kocası ve çocuğunu yitirmiştir ve hasta babası ile üvey anası ile birlikte yaşamaktadır. Toprak’ın ve anası Keriman’ın uzun senelerdir hizmetlisi olan Halide; gerçekleri bilen iki kişiden biridir ve içindeki suçluluk duygusunu daha çok bastıramayarak gerçekleri anlatmak için Toprak’la birlikte Fidan’ın yanına gider.

Toprak ile Fidan, Yıldız TV’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 06:00’da süregelen Güzel Köylü adlı programdan sonrasında saat 07:30’da başlamış olacak.

Toprak ile Fidan programının yayını, 11:00’de gösterilen Tülin Şahin ile Moda adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply