Toprak ile Fidan – Star TV, 3 Aralık 2022 Cumartesi 19:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Toprak ile Fidan – Yıldız TV, 3 Aralık 2022 Cumartesi 19:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Toprak ile Fidan, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Toprak ile Fidan programını saat 19:00’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Toprak; geçirdiği trafik kazasından sonrasında 5 yıl komada kalır ve uyandığında hiçbir şey anımsamaz. Hayatıyla ilgili bir tek kendine söylenen şeyleri benimsemek zorunda kalan Toprak için bir şeyler yerine tam oturmaz. Anası Keriman, Toprak’ı nişanlısı bulunduğunu söylediği Aydan’la evlenmesi için zorlar. Fidan ise 5 yıl ilkin kocası ve çocuğunu yitirmiştir ve hasta babası ile üvey anası ile birlikte yaşamaktadır. Toprak’ın ve anası Keriman’ın uzun senelerdir hizmetlisi olan Halide; gerçekleri bilen iki kişiden biridir ve içindeki suçluluk duygusunu daha çok bastıramayarak gerçekleri anlatmak için Toprak’la birlikte Fidan’ın yanına gider.

Toprak ile Fidan, Yıldız TV’de gösterilen ve 3 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 18:15’te süregelen Yıldız Haber isminde programdan sonrasında saat 19:00’da başlamış olacak.

Toprak ile Fidan programının yayını, 20:00’da gösterilen Doğu Demirkol ile Alelade Show isminde eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply