Toprak ile Fidan – Star TV, 4 Aralık 2022 Pazar 03:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Toprak ile Fidan – Star TV, 4 Aralık 2022 Pazar 03:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların yayın akışı sizlerle.

Star TV’de yayınlanan ekranların beğenilen dizisi Toprak ile Fidan, 4 Aralık 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Toprak ile Fidan programını saat 03:00’te Star TV’de izleyebilirsiniz.

Bu program sadece Star TV kanalının yayın platformları üzerinden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal veya program yayını paylaşılmamaktadır.

Toprak; geçirdiği trafik kazasından sonra 5 yıl komada kalır ve uyandığında hiçbir şey hatırlamaz. Hayatıyla ilgili sadece kendine söylenen şeyleri benimsemek zorunda kalan Toprak için bir şeyler yerine tam oturmaz. Annesi Keriman, Toprak’ı nişanlısı olduğunu söylediği Aydan’la evlenmesi için zorlar. Fidan ise 5 sene önce kocası ve çocuğunu kaybetmiştir ve hasta babası ile üvey annesi ile beraber yaşamaktadır. Toprak’ın ve annesi Keriman’ın uzun yıllardır hizmetlisi olan Halide; gerçekleri bilen iki kişiden biridir ve içindeki suçluluk duygusunu daha fazla bastıramayarak gerçekleri anlatmak için Toprak’la beraber Fidan’ın yanına gider.

Toprak ile Fidan, Star TV’de yayınlanan ve 4 Aralık 2022 Pazar günü saat 01:00’de başlayan Çöp Adam isimli programdan sonra saat 03:00’te başlayacak.

Toprak ile Fidan programının yayını, 04:00’te yayınlanan Güzel Köylü isimli dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply