Tozluyaka 11.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Tozluyaka 11.Bölüm 2.Fragmanı ile Pazcaar akşamı FOX TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Tozluyaka 11.bölüm özetini hd kalitede yazcaının ilaçmında seyryazcaınsallkalıtsalniz.

Başrollerinde Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazcaar, Nebil Sayın benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Tozluyaka bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Tozluyaka 11.Bölüm 2.Fragmanı

Tozluyaka dizisinin 11.bölüm özeti oku Fox TV. Tozluyaka dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Katilin Kenan olduğuna inanıyordur çoğumuz. Kenan kendisini aklfakatk için çırpınırken en olmayacak kişiden yardım ister, Cemre’den. Eğer Vefa’nın saatini byücersa kurtulacaktır. Saatin varlığını öğrenen Cemre ise hepimizten ilkin erişmeya çalışacaktır. Fakat onun bu tedirgin halleri Hazcaal’ın bakış açısından kaçmazca. Cemre’nin bir şeyler saklamış olduğunı her insana anlatmaya, kanıtlfakatlfakatya çalışıyordur. Her şeyden habersiz Ali ise Cemre ile aşk yadoğuen, Zeyno da Hazcaal’ın açıklamış olduğu bir sır yüzünden bir plan içine girer. Tüm bu kargaşanın içinde Berk’in kendi içindeki hesaplaşmaları, acıları da gün yüzüne çıkmaya ilaçm ediyordur. Cemre’nin tüm korkularına yeni bir şey daha eklenmiş olur. Yoksa birisi katilin kendisi byücenduğunu biliyor müdür? Yeni bir oyun adım atmıştır artık ve bunu oluşturan şahıs gerçekleri de bilendir! Fakat kim?

Kenan’ın saklamış olduğu görüntüler artık Ali’lerin elindedir. Sadece hala o iletiları gönderenin kim byücenduğunu bulfakatmışlardır. “Tüm bu görüntüler Kenan’ı kabahatlfakatya kafi gelecek mi?” sualsuyla beraber notları gönderenin peşine düşerler. Hazcaal’a kucak açan Ege ve Davet da Berk’e arkasını dönmüştür. Hatta öyleki ki Ali’lere yardım edenlerin başlangıcında onlar gelir. Artık saklanacak aslabir şey kalmamıştır. Tüm gerçekler ortaya çıkmış ve katili bulmaya adım adım yaklaşmışlardır. Hepimiz rahat bir nefes alacaktır ki bilmedikleri büyük bir sır ve çekince onların çevreını sarmıştır bile. Aslen sona gelindirbilimselş olduğuni sandıkları o an her şeyin tekrardan başladığı an olacaktır ve kimse bunu derhal derhal bbilimselyordur…

Tozluyaka Dizi Mevzusu

Fox TV vizyonunda gösteryazcaımnmaya hazcaırlanan yeni gençlik dizisi Tozluyaka’nın ekibi belli oldu. NTC Medya ve Fatih Aksoy’un dizisi olan Tozluyaka’da da birfazcalaca tanıdık isim var. İki değişik dünyaya ilişik gençlerin, aralarındaki sınıf farkına rağmen geliştirdikleri dostlukları ve umutlarını yitirmeme öykülerini mevzu alan dizi, gerilim nüanslarıyla da öyküsünü taçlçağrıştıracak. Dizinin oyuncu ekibinda Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazcaar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar, Kaan Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Duygu Özşen, Özgür Foster ve Ahmet Haktan Zavlak benzer halde adlar rol alıyor.

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturacağı ve başgörevinü oluşturan sonbaharel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş’ın yer alacağı dizinin hazcaırlık emekleri ilaçm ediyor. Varlıklı ve yoksul liseli öğrencilerin sarsıcı öyküsünü anlatacak olan dizinin ekibine son olarak ‘Elkızı‘nda oynayan Çağla Şimşek dahil oldu.

Leave A Reply